PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی تاییدمیکنه پک دو از سه بهتره؟

nader404
15-04-2012, 19:28
سلام به همگی.کاربرکاملا مبتدی هستم پتج ساله ازایکس پی سرویس 2(دو)استفاده کردم.همین جوری خواستم سرویس پک سه نصب کنم.بااینکه محیط یکسانی دارند ولی چرااینقدر پک 3 کند وناجوراست.بعضی ایرادات1-موقع نصب نتونستم نام کاربری تایین کنم وادمینستور ثبت شده.2-درایو usb خیلی دیر شناسایی میشه(مطمئنم pc من ایرادنداره)3-یک پوشه به نام temp توی داکیومنت هست(به غیرازاون tempory اینترنت)که روزی دوهزار فایل مسخره وپوچ توی اون میاد.که توی پک دو اینجوری نبود.3-انتی ویروس ناد خیلی دیراسکن میکنه روی درایوها.درپایان بفرمایید بهترین پک2 (دو)مال کدوم ساله؟وآیا میتونم دوباره پک 2را روی 3(سه)بریزم.وازشر پک 3 راحت بشم.خیلی سپاسگذارم ازهمگی.:40:

مصطفی
15-04-2012, 19:41
من هم xp sp2 رو داشتم و هم sp3 رو ولی در آخر sp2 بهتر بود چون کندی سیستم رو نداشت و برای وصل شدن به adsl هم اذیت نمیکرد " که sp3 اذیتم میکرد
اگه میتونی دانلود کنی اصل مایکروسافت رو بگیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

pcsoft
15-04-2012, 19:46
هیچ یک از این مشکلاتی که گفتین به سرویس پک ربطی نداره. سرویس پک ها بیشتر برای مسائل امنیتی هست. بنابراین باید در منبعی که از اون ویندوز رو تهیه می کنید دقت کنید.

tanhae1
16-04-2012, 08:36
سلام
من هم از سرویس پک 2 استفاده کردم و هم از سرویس پک 3 , ولی هیچ مشکلی در سرویس پک 3 ندیدم هم سرعت سیستم بهتر شده و هم امکانات دیگری اضافه شده مثلا وی آی فای لپتابم در سرویس پک 3 به راحتی کار می کند اما در سرویس پک 2 کار نمی کرد.
البته ناگفته نماند من هم از سرویس پک 3 غیر اصل استفاده کردم که به قول شما هم سرعت سیستم را پایین می آورد و هم بسیاری از برنامه ها روش نصب نمی شد.
نسخه اصلی سرویس پک 3 را از فروشگاه سایت می تونی تهیه کنی.
موفق باشی

M1450M
25-04-2012, 16:47
اگه سيستمتون كانفگ نسبتا ضعيفي داره بهتره همون پك 2 رو نصب كنيد