PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اجرای فایل HD

ali_ab
15-04-2012, 15:33
با سلام به دوستان عزیز

فیلم هایی رو که با مد HD فیلم برداری می کنم ( با دوربین سونی xr-160 و دوربین سونی wx5 ) به صورت زیر نمایش داده میشه!!! با هر سه نرم افزار GOm , KM, VLC اجرا کردم ولی خروجی یکسانی داشت . ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی بفرمایند.

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

AliSub
15-04-2012, 20:54
با سلام به دوستان عزیز

فیلم هایی رو که با مد HD فیلم برداری می کنم ( با دوربین سونی xr-160 و دوربین سونی wx5 ) به صورت زیر نمایش داده میشه!!! با هر سه نرم افزار GOm , KM, VLC اجرا کردم ولی خروجی یکسانی داشت . ممنون میشم دوستان بنده رو راهنمایی بفرمایند.

با سپاس فراوان

پیروز و پاینده باشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] r.php%3Ffile%3D47529557116956602620.jpg)

اگر داخل دوربین به صورت خوب نشون داده میشه مشکل از همون برنامه هست. این یه نوع اسکن تصاویر هست که باید اون برنامه اجرا کننده داشته باشه!
برنامه های دیگه ای رو هم تست کنید.

ali_ab
15-04-2012, 23:45
با سلام ...

دوست خوبم از راهنمایی شما سپاسگزارم . نرم افزاری با نام SPlash pro دانلود و نصب کردم که مشکل حل شد.

از لطف و توجه شما بی نهایت ممنونم

پیروز و پاینده باشید