PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ُرندر براي تلوزيون تريدي

Dark000prince
15-04-2012, 11:51
سلام :31::31::31:
مكس كار مي كنم
يه سوال

چطوري رندر بگيرم كه ببرم با تلوزيون و عينك بگيرم 3 بعدي بشه ؟‌؟‌
اگه ميشه يه توضيحي ،‌سرنخي چيزي بديد :40::40:

myeganegi
19-04-2012, 21:17
سلام :31::31::31:
مكس كار مي كنم
يه سوال

چطوري رندر بگيرم كه ببرم با تلوزيون و عينك بگيرم 3 بعدي بشه ؟‌؟‌
اگه ميشه يه توضيحي ،‌سرنخي چيزي بديد :40::40:
اول باید منطق تصاویر 3بعدی رو ببینیدو بعدشم بعد از تهیه تصاویرتون یه نرم افزار میخواد که اینکارو انجام بده. اگه توش پول هست مام هستیم. اونوقت دقیقتر بگم! :31:

SevenART
20-04-2012, 03:31
اول باید منطق تصاویر 3بعدی رو ببینیدو بعدشم بعد از تهیه تصاویرتون یه نرم افزار میخواد که اینکارو انجام بده. اگه توش پول هست مام هستیم. اونوقت دقیقتر بگم! :31:

واقعا که !
اینجارو با بازار سر کوچتون اشتباه گرفتی داداش ، پول داره توش یعنی چی؟؟؟ یه ذره علمتو بزار اینجا ، کمت میاد ؟؟:41:

Lord-Voldemort
20-04-2012, 11:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وی ری ار تی این کار رو انجام میده .
البته من باهاش کار نکردم شاید مشکل داشته باشه و خیلی کار کردن باهاش سخت باشه .

kamron_devil
20-04-2012, 11:22
لرد این کلمه باشه آخره جملت یعنی چه؟!

myeganegi
20-04-2012, 22:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Farticle.asp%3FID%3D449)
وی ری ار تی این کار رو انجام میده .
البته من باهاش کار نکردم شاید مشکل داشته باشه و خیلی کار کردن باهاش سخت باشه .

وی ری 2 اینکارو انجام مید. اما اگه نمیخواید با وی-ری کار کنید یکم کار داره.
در مورد علمو اینا، یبار به یه دوست یاد دادم دورم زد!
:31:

Bubo
21-04-2012, 11:20
عزیزان این چیزی که واسه دوستون گذاشتین روش 3D از طریق دو رنگه که اصولا تو هری LCD LED و حتی CRT ـی دیده میشه و فقط نیاز به دو عینک داره که این عینک ها 3ترکیب رنگی دارن که معروف ترینشون آبی قرمزه

ولی فکر کنم منظور این دوست ما 3D ـی هست که جدیدا با TV های بیرون امده و حتی برای پخش اون فیلم مورد نظر نیاز به DVD BlueRay 3D Player مخصوص داره و تصاویر رو اگه بودن عینک ببینی مثل دو تصویر تغریبا یه شکل میبینی که با خطوط عمودی مثل انگشتان دست تو هم رفتن.
این روش از طریق رندر یا فیلم برداری توسط دو لنز اتفاق می افته (( همون شبیه سازی قرار گیری چشم ها)) که تا حالا ندیدم Pluginـی در مورد این تولید شده باشه (( من ندیدم، شاید باشه))
فکر کنم برای ایجاد این نوع نصویر باید با مختصات خاصی دو دوربین تو فضای 3D ـتون ایجاد کنید و با برنامه ی مخصوص اونا رو به تصاویر 3D تبدیل کنید.

Dark000prince
02-05-2012, 19:41
عزیزان این چیزی که واسه دوستون گذاشتین روش 3D از طریق دو رنگه که اصولا تو هری LCD LED و حتی CRT ـی دیده میشه و فقط نیاز به دو عینک داره که این عینک ها 3ترکیب رنگی دارن که معروف ترینشون آبی قرمزه

ولی فکر کنم منظور این دوست ما 3D ـی هست که جدیدا با TV های بیرون امده و حتی برای پخش اون فیلم مورد نظر نیاز به DVD BlueRay 3D Player مخصوص داره و تصاویر رو اگه بودن عینک ببینی مثل دو تصویر تغریبا یه شکل میبینی که با خطوط عمودی مثل انگشتان دست تو هم رفتن.
این روش از طریق رندر یا فیلم برداری توسط دو لنز اتفاق می افته (( همون شبیه سازی قرار گیری چشم ها)) که تا حالا ندیدم Pluginـی در مورد این تولید شده باشه (( من ندیدم، شاید باشه))
فکر کنم برای ایجاد این نوع نصویر باید با مختصات خاصی دو دوربین تو فضای 3D ـتون ایجاد کنید و با برنامه ی مخصوص اونا رو به تصاویر 3D تبدیل کنید.

ایول حاجی قشنگ فهمیدی شما که چی میگم :31::31:
از تمام دوستان هم تشکر کامل می کنم :40::40:

حاجی حسین
02-05-2012, 22:36
دیجیتال تاتورز یه اموزشی نو این سبک دو رنگی برای تصاویر سه یهدی داره
با مایا و افتر کار کرده یه سری به اموزشیهاش بزن