PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : محترك كردن

manli7
15-04-2012, 00:36
سلام

دوستان من يه سوال داشتم

چه طوري ميشه به اين شكل متحرك كرد ؟

يعني اين آرم ها كه اين طوري ميره به چه صورته ؟

ممنون مي شم توضيح بدين

مرسي

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

manli7
15-04-2012, 17:58
دوستان كسي نبود ؟

manli7
15-04-2012, 22:40
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مثل اين نمونه

YAHYA-PRO
16-04-2012, 14:12
اینا چند تا آموزش هست حتما به دردت میخوره:10:

آموزش : ساده برای درست کردن عکس متحرک ( سطح : مبتدی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش : ساخت متن متحرک و چشمک زن در فتوشاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آموزش : Gif ( سطح مبتدی ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aram_nfs
16-04-2012, 14:22
سلام دوست عزیز

نمونه آخری که گذاشتین برای متحرک کردنش از 23 فریم استفاده شده

شما برای ساخت این فریم های بهتره تما نوشته ها رو به فایلی که ساختین اضافه کنین البته طوری که اگه خاستین به صورت جدا گانه متحرک بشن جدا گانه اضافه کنین

برای متن های که می خواین با افکت اضافه بشن (مثلا تو نمونه ای که گذاشتین متنی که به صورت بلور شده افکت میخوره) داپلیکیت کنین و بعد از راسترایز کردن لایه افکت رو روش اعمال کنین

حالا نوبت به متحرک کردن می رسه تمام لایه هایی رو که می خواین متحرک بشن روغیر فعال کنین (با چشم کنار لایه)

پالت animation رو باز کنین (در نسخه های جدید فتوشاپ وجود داره فک کنم از cs3 به این ور یا cs2 به اینور که با ایمیج ردی ادغام شده از منوی window)

خوب فریم اولی ساخته شده یک فریم دیگه باز کن و لایت رو طوری که می خوای اضافه بشه اضافه کن (با تایم لاین فتوشاپ کار نکردم ولی فک کنم مثل فلش باشه اگه بتونی با تایم لاین کار کنی اون ابتدا و انتهای مسیر رو می گیره و مسیر رو ایجاد می کنه این برات راحتره)

خوب همینجوری ادامه میدی البته با فعال و غیر فعال کردن لایه های برای هر فریم

تا به نتیجه برسی البته زمان مناسب رو هم باید برای هر فریم انتخاب کنی

برای خروجی هم می تونی از پنجره save for web and... استفاده کنی

موفق باشی

manli7
20-04-2012, 23:55
فيلم آموزشي ايني كه آرام گفت نيست ؟

aram_nfs
24-04-2012, 12:53
خوب فیلم آموزی کار با تایم لاین رو برات گذاشتم

راستی آخر فیلم یکم اضافه داره آخه رفتم در رو باز کنم:27:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید