PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Power Option in Windows7

sir1
14-04-2012, 21:46
سلام دوستان

فرض کنید برنامه ای رو گذاشتید برای نصب و وقت کافی رو ندارید که منتظر باشید تا نرم افزار نصب بشه حالا به نظر شما می تونیم در قسمت Power Option در ویندوز مثلا بگیم هارد دیسک بعد از 40 دقیقه خاموش بشه ؟ آیا با این روش سیستم به طور کامل خاموش میشه؟

pcsoft
14-04-2012, 22:01
سلام دوستان

فرض کنید برنامه ای رو گذاشتید برای نصب و وقت کافی رو ندارید که منتظر باشید تا نرم افزار نصب بشه حالا به نظر شما می تونیم در قسمت Power Option در ویندوز مثلا بگیم هارد دیسک بعد از 40 دقیقه خاموش بشه ؟ آیا با این روش سیستم به طور کامل خاموش میشه؟

سلام
به جای این ریسک. برنامه Easy Shutdown رو نصب کنید با حجم 300 کیلوبایت و با اون بهش بگین بعد از n دقیقه هر بلایی می خواین سر سیستم بیاره. خاموش،خاموش بدون انتظار برای خروج برنامه ها،standby، hibernate و...

دانلود همراه با سریال:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

sir1
14-04-2012, 22:03
خوب برای اینکار ابزار زیاده فقط می خواستم بدونم این روش که گفتم دقیقا مثل این میمونه که سیستم Shutdown بشه؟

pcsoft
15-04-2012, 11:00
خوب برای اینکار ابزار زیاده فقط می خواستم بدونم این روش که گفتم دقیقا مثل این میمونه که سیستم Shutdown بشه؟

نه. با سرچی که من کردم و طبق سایت پایین نوشته شده که فقط هارد خاموش خواهد شد و بعد از اون n دقیقه کاربر بخواد به درایوها دسترسی پیدا کنه مدت کمی در حد چند ثانیه باید صبر کرد تا دوباره بشه استفاده کرد از هارد.
در کل کاری با ریست بالا هست. به جای اینکار از standby استفاده کنید و برای زمانش هم که برنامه بالا که گذاشتم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید