PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : .: درخواست قالب وردپرس برای سایت خبــــری :.

atlas-m
14-04-2012, 14:28
سلام.
یک قالب وردپرس برای سایت خبری می خواهم. لطفا راهنماییم کنید. (قالب فارسی)

قالبی شبیه به سایت های زیر:
پایگاه خبری تحلیلی نافع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رجا نیوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mypdf
28-06-2012, 16:12
یه قالب وردپرسی .... امیدوارم خوشتون بیاد و بکارتون بیاد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پی ام بدین نگران قیمت هم نباشین
تغییرات هم خواستین میتونم بدم
راستی اینم آیدی : m_1373

A.H.P design
06-07-2012, 08:49
در سايت پي سي ول يا اسكريپت دات كام خيلي ازاين قالبها هست

atlas-m
06-07-2012, 09:12
در سايت پي سي ول يا اسكريپت دات كام خيلي ازاين قالبها هست
ای کاش آدرس رو هم قرار می دادیند. پي سي ول را دقیقا چطوری می نویسند؟!

A.H.P design
06-07-2012, 17:08
اینم قالب برای شما دوست عزیز راضی نبودید باز بگید تا بذارم ببینید
قالب خبری زیبا و با قابلیت های فراوان برای وردپرس : سخن روز – اسلاید شو – باکس گفتگو – باکس گزارش – تعیین نوع پست ها برای مثال (تصویری،فیلم،داغ) , ….

آموزش : برای تغییر منو اصلی باید به این قسمت مراجعه کنید :
نمایش » فهرست ها در این قسمت با کشیدن و رها کردن منو ها می توانید منوی اصلی را ویرایش کنید.
برای تعیین نوع پست ها هنگامی که خبر جدید می خواهید انتشار کنید در سمت چپ مدیریت یک باکس با نام نوع خبر قرار دارد که می توانید نوع خبر خود (معمولی،تصویر،فیلم،خبر داغ).
برای قرار گیری نام نویسنده خبر در باکس های گفتگو،گزارش،یادداشت،گردشگ ری،اقتصاد هنگامی که خبر جدید می خواهید در سایت خود قرار دهید باکس نام نویسنده در پایین صفحه انتشار مطلب را پر کنید.
دموی قالب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نام کاربری : admin
کلمه عبور : ۱۲۳۴
منتشر شده توسط اسکریپت دات کام

حجم فایل : ۱۸۹۰ کیلوبایت
دانلود مستقیم از اسکریپت دات کام
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

atlas-m
06-07-2012, 20:51
اینم قالب برای شما دوست عزیز راضی نبودید باز بگید تا بذارم ببینید
قالب خبری زیبا و با قابلیت های فراوان برای وردپرس : سخن روز – اسلاید شو – باکس گفتگو – باکس گزارش – تعیین نوع پست ها برای مثال (تصویری،فیلم،داغ) , ….

آموزش : برای تغییر منو اصلی باید به این قسمت مراجعه کنید :
نمایش » فهرست ها در این قسمت با کشیدن و رها کردن منو ها می توانید منوی اصلی را ویرایش کنید.
برای تعیین نوع پست ها هنگامی که خبر جدید می خواهید انتشار کنید در سمت چپ مدیریت یک باکس با نام نوع خبر قرار دارد که می توانید نوع خبر خود (معمولی،تصویر،فیلم،خبر داغ).
برای قرار گیری نام نویسنده خبر در باکس های گفتگو،گزارش،یادداشت،گردشگ ری،اقتصاد هنگامی که خبر جدید می خواهید در سایت خود قرار دهید باکس نام نویسنده در پایین صفحه انتشار مطلب را پر کنید.
دموی قالب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نام کاربری : admin
کلمه عبور : ۱۲۳۴
منتشر شده توسط اسکریپت دات کام

حجم فایل : ۱۸۹۰
کیلوبایت

دانلود مستقیم از اسکریپت دات کام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

قالب بسیار زیبایی هستش. فقط اگه مشکلی داشت ازتون میپرسم. ممنون میشم اگه راهنمایی کنید.

mh2002ir
10-07-2012, 19:12
سلام
امکانش هست طریقه نصب را نیز بفرمائید.
البته مشکل من با sql است که ارور می دهد

A.H.P design
11-07-2012, 12:43
سلام
امکانش هست طریقه نصب را نیز بفرمائید.
البته مشکل من با sql است که ارور می دهد

شما وردپرس رو نصب كنيد . بعد از طريق قسمت نمايش پوسته رو انتخاب كنين بعد نصب پوسته بعد بارگذاري بعد فايل zip قرار داده شده رو انتخاب كنيد تمام
موفق باشيد

mh2002ir
12-07-2012, 00:15
شما وردپرس رو نصب كنيد . بعد از طريق قسمت نمايش پوسته رو انتخاب كنين بعد نصب پوسته بعد بارگذاري بعد فايل zip قرار داده شده رو انتخاب كنيد تمام
موفق باشيد
سلام و تشکر دوست عزیز
همون فایل زیپ را از کجا باید نصب کنم ؟

atlas-m
12-07-2012, 09:53
موفق باشيد

سلام و تشکر دوست عزیز
همون فایل زیپ را از کجا باید نصب کنم ؟
اینم آموزش تصویری نصب پوسته های "وردپرس" :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mh2002ir
12-07-2012, 12:00
سلام دوست عزیز و تشکر فراوان
من پوسته یا به عبارتی قالب را نصب کرده ام
مشکلی از این بابت نیست
مشکل من نصب فایل sql است که تنظیمات ابزارها و قالب و .... است که قالب را به صورت آماده درآورد یا به عبارتی بسته آسان نصب کند.
news.sql

A.H.P design
24-07-2012, 09:40
دقت كنيد وردپرس خودش توانايي ست كردن رو داره نيازي به دستكاري ما در پايگاه داده نيست

ahmadjafarian
23-02-2013, 08:19
سلام
ببخشید میدونم این مطلب قدیمیه
اما اگه ممکنه من رو رهنمایی بفرمایید
بدون فایل sql چجوری باید قالب رو تنظیم کنم (چون من فایل sql رو ندارم)
یعنی مطلب چجوری بره توی اسلاید شو یا سخن روز یا گفتگو یا ...
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید