PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سیستم بالا نمیاد،کمک!

berendji
14-04-2012, 13:49
دوستان سلام.
سیسنم رو که روشن می کنم سیگنال نمیده که مانیتور روشن بشه.دیگه کلید های روی کیس (پاور و ریستارت) هم کار نمیکنه و کلید اصلی پاور رو از پشت کیس باید بزنم تا خاموش بشه.
دیشب باتری مادربورد رو دراوردم و کلید پاور رو چند بار زدم بعدش درست شد ولی باز صبح همون مشکل هست....
ویندوز رو هم تازه عوض کردم.
چیکار کنم؟؟؟

aluminum
14-04-2012, 14:10
دوستان سلام.
سیسنم رو که روشن می کنم سیگنال نمیده که مانیتور روشن بشه.دیگه کلید های روی کیس (پاور و ریستارت) هم کار نمیکنه و کلید اصلی پاور رو از پشت کیس باید بزنم تا خاموش بشه.
دیشب باتری مادربورد رو دراوردم و کلید پاور رو چند بار زدم بعدش درست شد ولی باز صبح همون مشکل هست....
ویندوز رو هم تازه عوض کردم.
چیکار کنم؟؟؟

lمن زیاد سر رشته ای ندارم ولی بر حسب تجربه که داشتم
اول میخواهی چک کن ببین مشکل از مانیتور نباشه؟بوق سلامت میزنه؟ چون من چنین مشکلی داشتم

EXTREME
14-04-2012, 14:32
اگه کلید های روی کیس کار نمیکنه احتمالش کمه این مشکل از مانیتور باشه
اول از همه ولتاز باتری مین رو ببینید چنده
اگه باتری درست بود و با دیفالت کردن بایوس درست نشد باید به ترتیب رم -اسلات حافظه - گرافیک و اسلاتش و پاور و فن سی پی یو چک بشه در آخر خود مین

berendji
14-04-2012, 19:34
اگه کلید های روی کیس کار نمیکنه احتمالش کمه این مشکل از مانیتور باشه
اول از همه ولتاز باتری مین رو ببینید چنده
اگه باتری درست بود و با دیفالت کردن بایوس درست نشد باید به ترتیب رم -اسلات حافظه - گرافیک و اسلاتش و پاور و فن سی پی یو چک بشه در آخر خود مین
ممنون
یعنی یه باتری نو بگیرم ممکنه حل بشه? دیفالت کردن از طریق دراوردن و جا زدن باتری منظورتونه?

EXTREME
14-04-2012, 19:36
ممنون
یعنی یه باتری نو بگیرم ممکنه حل بشه? دیفالت کردن از طریق دراوردن و جا زدن باتری منظورتونه?
بله با در آوردن باتری بایوس دیفالت میشه لازم نیست باتری بگیرین اول با مولتی متر ولتاژشو بگیرین اگه از 2.4 ولت بالاتر بود فعلا نیازی به تعویض باتری مین نیست و باید موارد دیگه که گفته شده چک بشه