PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با open with KMPlayer

afshin b
08-04-2012, 18:07
سلام
نمیتونم کاری کنم که فایل های صوتی و تصویریم با KMPlayer باز شن. نه اینکه بلد نباشم، نمیشه. از روی پراپرتیز میرم open with رو عوض میکنم ولی رویKMPlayer نمیره!
چندتا KMPlayer دانلود کردم ولی نشد. فکر کنم مشکل از ویندوز باشه. راستی ویندوز کپی هست.
لطفا راهنماییم کنین.
سپاس.

hamed29
08-04-2012, 19:21
سلام. منم همین مشکل رو دارم.البته قبلا میشد ولی وقتی نرم افزار رو uninstall کردم و محل نصب رو تغییر دادم (یه درایو دیگه) وقتی browse میکنم دیگه km تو منوی open with نمیاد.و برای اجرا با km باید فایل صوتی رو با موس بکشم رو icon نرم افزار.
من همین کارو با jetaudio هم کردم ولی اون این مشکلو نداره. چیکار باید کرد ؟؟؟!

jafarian
08-04-2012, 22:05
سلام
نمیتونم کاری کنم که فایل های صوتی و تصویریم با KMPlayer باز شن. نه اینکه بلد نباشم، نمیشه. از روی پراپرتیز میرم open with رو عوض میکنم ولی رویKMPlayer نمیره!
چندتا KMPlayer دانلود کردم ولی نشد. فکر کنم مشکل از ویندوز باشه. راستی ویندوز کپی هست.
لطفا راهنماییم کنین.
سپاس.

برای فیکس کردنش شما طبق دو تا روش پایین برین به احتمال زیاد رفع مشکل بشه

روش اول

سرچ منوی استارت باز کنید داخلش دستور set default programs وارد کنید هم روی گزینه اول کلیک کنید بعدش داخل صفحه ای که باز میشه طبق شکل پایین روی پلایر خودتون کلیک کنید که همون km میشه بعدشم گزینه شماره 2 رو که مشخص کردم اول انتخاب کنید تایید کنید بعدشم روی گزینه شماره 3 کلیک کنید ببینید تیک همه گزینه ها خورده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روش دوم

برنامه DefaultProgramsEditor رو دانلود کنید بعدشم طبق شکل اول گزینه مورد نظر انتخاب کنید طبق شکل دوم باز پلایر خودتون انتخاب کنید طبق شکل سوم هم تیک اون گزینه رو که باشماره 4 مشخص کردم اول بردارین باز ازنوع بزنید بعدم طبق شکاره 5 روی گزینه مورد نظر کلیک کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

afshin b
14-04-2012, 19:06
سلام
دستت درد نکنه.
روش اول رو امتحان کرده بودم ولی KMPlayer توی لیست نیست.
برنامه ای که معرفی کردین رو هم نصب کردم توی لیست اونم نبود!
چیکار کنم؟

farzan311
14-04-2012, 19:22
الان میخواید رو فایل ویدویی کلیک کنید با km باز بشه ؟
این راه رو رفتید؟
open with...choose default program
در صفحه باز شده browse رو بزنید و ادرس جایی که km نصب شده رو وارد کنید و KMPlayer.exe رو انتخاب کنید
حالا km به لیست برنامه ها اضافه میشه که با انتخابش و ok کردن میشه برنامه دیفالتتون

jafarian
15-04-2012, 00:26
سلام
دستت درد نکنه.
روش اول رو امتحان کرده بودم ولی KMPlayer توی لیست نیست.
برنامه ای که معرفی کردین رو هم نصب کردم توی لیست اونم نبود!
چیکار کنم؟

داخل سرچ منوی استارت دستور set defaults program تایپ کنید روی گزینه اول کلیک کنید تو پنجره های که باز میشه گزینه Associate a file type or protocol with a program انتخاب کنید بعدشم طبق شکل دوم شماره 2 فرمت فایل تصویری خودتون انتخاب کنید بعدشم طبق شماره 3 از قسمت browser مسیر پلایر خودتون بدین بعدم روی دکمه اوکی کلیک کنید این مورد تو سایت پایین نوشته.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afshin b
16-04-2012, 00:56
ممنون رفیق
اما این سه تا روشی که گفتین همش همون کاری که من کردم و نشد رو میکنن. این یه مشکله و بنظرم باید با روش های حرفه ای تر مثل دستکاری رجیستری و ... درستش کرد.

mafaman2003
16-04-2012, 04:40
سلام
برای اینکه این قابلیت رو داشته باشید باید km رو نصب کنید یعنی اگر در ویندوز قبلی نصب بوده ولی الان نه یک بار نصب رو انجام بدید.
به prefences برید قسمت مربوط به association به تب association برید. هر فرمتی که میخواید رو تیک بزنید و روی apply to system کلیک کنید .
برای من هم همچین مشکلی پیش میاد که با نصب حل میشه.

توی همین صفحه تیک گزینه add kmp to folder context menu رو بزنید با این کار وقتی روی فایل یا فولدر مورد نظر راست کلیک کنید play in kmp رو بزنید تا فایلهاتون اجرا بشن.