PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل فرمت فایل های ضبط شده توسط آنتن دیجیتال

مسعود جواهری
08-04-2012, 17:38
یه نرم افزار که بشه فایل هایی که از طریق آنتن دیجیتال ضبط شده رو به فرمتی قابل پخش توسط همه پلیر ها تبدیل کنه چیه؟
با چند تا نرم افزار کار کردم که آن ها یا صدای فیلم را پس از تبدیل قطع میکرد یا تصویر یا دیگه کلا پخش نمیکرد.
چون همونطور که میدونید فایل های ضبط شده با همه برنامه ای پخش نمی شود. من هم فقط با برنامه ی vlc تونستم آن را اجرا کنم.

abbasa
08-04-2012, 18:05
یه نرم افزار که بشه فایل هایی که از طریق آنتن دیجیتال ضبط شده رو به فرمتی قابل پخش توسط همه پلیر ها تبدیل کنه چیه؟
با چند تا نرم افزار کار کردم که آن ها یا صدای فیلم را پس از تبدیل قطع میکرد یا تصویر یا دیگه کلا پخش نمیکرد.
چون همونطور که میدونید فایل های ضبط شده با همه برنامه ای پخش نمی شود. من هم فقط با برنامه ی vlc تونستم آن را اجرا کنم.

منم این مشکل را داشتم که بلاخره با نرم افزار TMPGEncVideoMasteringWorks5Portableمشکلم حل شد

البته اگه رو سیستمت usb پخش کانلهای تلویزیونی داری این نرم افزار نمیتونه انوقت باید بری سراغ
نرم افزار MediaConverter 7.5 تقریبا چندماهی بود که من درگیر بودم تا موفق شدم با این دونرم افزار مشکلاتم رو حل کنم از سافتگذر یا سافت 90 میتونی دانلود کنی

مسعود جواهری
08-04-2012, 18:09
مرسی عزیزم