PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یادگیری با کتاب یا آموزش تصویری؟

chris redfield
08-04-2012, 10:13
سلام به نظرتون فتوشاپ رو با کتاب یاد بگیرم موثرتره یا اینکه سی دی آموزش تصویری بگیرم؟
با کدوم بهتر،سریع تر و کاربردی تر یاد میگیرم؟

mohammadrm
08-04-2012, 15:23
با آموزش تصویری شروع کن . چون نگاه میکنی و تصاویر و کارها رو بهتر درک میکنی .
خوندن هم خوبه ولی چون با فتوشاپ آشنایی نداری ممکنه مطالب برا گنگ باشه بره همین من آموزش ویدئویی رو بهت پیشنهاد میکنم .
موفق باشی ;)

Jeff hardy M
08-04-2012, 21:11
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

chris redfield
15-04-2012, 07:52
با آموزش تصویری شروع کن . چون نگاه میکنی و تصاویر و کارها رو بهتر درک میکنی .
خوندن هم خوبه ولی چون با فتوشاپ آشنایی نداری ممکنه مطالب برا گنگ باشه بره همین من آموزش ویدئویی رو بهت پیشنهاد میکنم .
موفق باشی ;)
ممنون از راهنماییت .ولی من با محیط فتوشاپ آشنایی دارم و چندتا کارم توش امجام دادم ولی کار حرفه ای باش نکردم.حالا هنوزم آموزش تصویری بهتره؟

Ali Delkhosh
15-04-2012, 15:50
ممنون از راهنماییت .ولی من با محیط فتوشاپ آشنایی دارم و چندتا کارم توش امجام دادم ولی کار حرفه ای باش نکردم.حالا هنوزم آموزش تصویری بهتره؟
به نظرم از آموزشهای با درجه سختیه پایین شروع کن تا کار با ابزار و فیلتر هارو یاد بگیری بعد برو سراغ سطح بالا
ببخشید فضولی کردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Yek110
02-05-2012, 20:41
صددرصد آموزش ویدیویی
70 درصد کتابای بازار نکات ساده رو گفتن مثلا 3 چهار صفحه در مورد open کردن توضیح دادن که به درد نمی خوره
این آموزش برای شروع کار خوبه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MICK-7
01-06-2012, 00:03
سلام دوست عزیز
یه سرم به وبلاگ من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن
بد نیست
شاید آموزشهای منم
(تو قسمت آموزش) به کارت اومد :22:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چند تا طرح ام برای شروع کارت هست