PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بیدار شدن از Hibernate

afceaglee2013
08-04-2012, 09:17
سلام
وقتی سیستم رو hibernate میکنم با تکون خوردن ماوس یا زدن کیبورد (هر دو ps2 هستن) از hibernate خارج میشه. راهی هست که تا وقتی دکمه ی پاور رو نزدم سیستم روشن نشه؟

تنظیمات مادر بورد هم به صورت زیر ه
سیستم توسط هیچ وسیله ای wake up نمیشه همه شون disable ن
ACPI2.0 فعاله
گزینه ی ACPI روی S3 هست
یه گزینه ی دیگه هم داره در مورد ACPI که اونم فعاله

خود ویندوز جایی ندیدم که تنظیماتی چیزی داشته باشه بایوس هم خیلی گشتم چیزی نبود

jafarian
08-04-2012, 12:49
طبق پست پایین روش دومش انجام بدین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

afceaglee2013
09-04-2012, 00:10
مشکل من اینه که خود بخود از hibernate بیرون میاد فکر کنم به خاطر نویز ها یا لرزشهای خیلی جزئی هست که رو ماوس تاثیر میذاره . حالا ماوس رو همونطور که گفته بودید از دور خارج کردم ولی یه مورد ی هست ماوس سیستم رو از sleep بیرون نمیاره. میشه کاری کرد که hibernate دقیقا مثل shutdown فقط با دکمه ی پاور روشن بشه و sleep هم سر جاش بمونه؟ اگه اینطوری بشه عالیه :31: خیلی مخلصم داش جعفری دست شما پنج انگشت :11:

jafarian
15-04-2012, 00:34
ازمن اون تیک موس که برداشتم وقتی روی حالت hibernate قراردادم سیستم برای روشن شدنش از دکمه جلوی کیس استفاده کردم از شما هم باید به همین صورت باشه درضمن سایت مایکروسافت گفته که برای رفع این مشکل فایل هات فیکس پایین که لینکش پایین هست دانلود کنید اجرا کنید بعد که سیستم ریست شد بالا اومد از نوع تست کنید برای دانلود این فایلم طبق شکل باید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم ایمیل خودتون وارد کنید تا فایل به باکس شماسند بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])