PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای بک آپگیری از ویندوز

Emir1
07-04-2012, 22:58
سلام،
یه نرم افزار برای بک آپگیری از ویندوز و درایوها میخوام که هم قدرتمند باشه و هم بک آپش حدالامکان فضای کمی اشغال کنه، فقط اینم بگم که بک آپگیری از فایل و فولدر به دردم نمیخوره و نرم افزارهای اینچنینی نمیخوام، فقط کاربردم بک آپ گیری از ویندوز و درایوها هست و میخوام در کمترین زمان ویندوز رو باهاش برگردونم.
مرسی

jafarian
08-04-2012, 13:20
ازبرنامه acronis true image استفاده کنید که ازلینک اول ورژن بوت برنامه رو دانلود کنید ازلینک دوم هم آموزش برنامه رو بصورت pdf قراردادم دانلود کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Emir1
08-04-2012, 16:49
خیلی ممنون، فقط یه نرم افزار دیگه سراغ ندارید؟ حجمش واسه دانلود یه خورده زیاده (256 مگ) !

aref10
14-04-2012, 20:18
ازبرنامه acronis true image استفاده کنید که ازلینک اول ورژن بوت برنامه رو دانلود کنید ازلینک دوم هم آموزش برنامه رو بصورت pdf قراردادم دانلود کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FVeKE6As)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FbJZKVUF)
فایل ها پاک شدن
نیازمند فایلها هستیم:11:

jafarian
15-04-2012, 13:34

aref10
15-04-2012, 16:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2F7bz8TBv)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2FkuaRBc2)
باز پاک شدن!:
File is not available

jafarian
15-04-2012, 22:08
برای دانلود ازدانلود منیجر خودمرورگر استفاده کنید .

aref10
15-04-2012, 23:13
میشه فایل آموزشش رو تو مدیافایر آپ کنی،نمیشه دانلودش کرد،آخرای دانلود قطع میشه

aref10
18-04-2012, 00:23
برای دانلود ازدانلود منیجر خودمرورگر استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D173601)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D426791)

دوست عزیز فایل آموزشش رو تو یه سایت دیگه آپ میکنی واسم

jafarian
20-04-2012, 13:17
دوست عزیز فایل آموزشش رو تو یه سایت دیگه آپ میکنی واسم

شما ازدنلود منیجر خود مرورگر استفاده کنید دانلود منیجر خودتون غیر فعال کنید تست کردم واسه من درست بوده.

aref10
20-04-2012, 15:02
شما ازدنلود منیجر خود مرورگر استفاده کنید دانلود منیجر خودتون غیر فعال کنید تست کردم واسه من درست بوده.
امتحان کردم ولی دان نمیشه

jafarian
20-04-2012, 15:45