ورود

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بهم ریختگی فونت ها

orca13
07-04-2012, 18:28
سلام دوستان
به تازگی سیستم عامل سیستم که ویندوز XP هستش رو دوباره نصب کردم (این دفعه سوم هست ک دارم از همین نسخه استفاده میکنم)، متاسفانه در هنگام بازدید از برخی سایت ها، نوشته های بعضی قسمت های سایت به کلی بهم ریخته هستش (حروف جدا از همه)، لازم به ذکر هستش که کارای زیر رو انجام دادم:
نصب مجدد فونت Tahoma
چک کردن تنظیمات زبان ویندوز، بخش فونت فایرفاکس، بخش Unicodde
اما مشکل همچنان باقی هستش.

ضمنا در بعضی سایت ها، فونت انگلیسی هم تقریبا ناخوانا شده و همچنین وقتی از منوی View فایرفاکس استایل صفحه رو بر میدارم، فونت ها درست میشه.

کسی از دوستان راه حلی (جز نصب مجدد ویندوز) داره؟

ممنون

orca13
08-04-2012, 20:08
کسی راه حلی نداره؟

jafarian
08-04-2012, 21:52
شما مرورگر خودتون چنج کنید درضمن اگر تو ویندوز قبلی این مورد نداشتین فونتهای خودتون با استفاده ازسیدی ویندوز استفاده از دستور repair یکدور به حالت دیفالت بازگردانی کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hojat2222
23-08-2013, 09:17
خوب جونم بگه به دوستان مراحل زیرو طی کنید: 1-به control panel وارد شین، برین تو پوشه fonts [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2- تو پوشه fonts از سمت چپ بالا گزینه font settings رو بزنید. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 3- حالا همانطوری که تو عکس می بینید روی گزینه restore default font settings کلیک کنید . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4- تبریک فونت ها بازگردانده شدن به حالت اولیه ویندوز !
.:: پایگاه اسلامی الیمین - alyamin.ir ::.

dops dops
23-08-2013, 18:45
با عرضي پوزش كه سوالمو اينجا ميكنم ميخوام كه تاپيك جديد باز نكنم.
دوستان من ويندوز با يك نسخه جديد نصب كردم و دي وي ديش رو هم ندارم
يك سري فايل notepad و text كه داشتم كلا ناخوانا شده و بهم ريخته
دفعات قبل اينجوري شد ولي دي وي ديشو داشتم و از قسمت religion در كنترل پنل نصب كردم و مشكل حل شد .
الان اون فايل ها رو بخوام با چه عنواني دانلود كنم يا پيشنهاد ديگه اي اگر هست ممنون ميشم

ehsan102
23-08-2013, 18:59
این نرم افزار رو دانلود کن
چهار تا مرحله ش رو انجام بده

تمام فونت های فارسی رو هم در پوشه فونت نصب کن

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

dops dops
24-08-2013, 14:44
این نرم افزار رو دانلود کن
چهار تا مرحله ش رو انجام بده

تمام فونت های فارسی رو هم در پوشه فونت نصب کن

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

مشكل منم قسمت دوم همين نرم افزاره كه بايد از روي سي دي نصب بشه ....