PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونگی تغییر سایز یک پارتیشن

Jang Bogo
07-04-2012, 18:28
سلام. میخوام مقداری از درایو F رو به درایو G بدم. با هر نرم افزاری میخوام انجام بدم نمیشه. گزینه Move/Resize رو میزنم همه نرم افزارها 3تا گزینه میارن من نمیفهمم منظورشونو. Free Space After و Free Space Before. درک نمیکنم منظور این دوتا جمله رو. چیکار کنم؟ کمکم کنید. اعصابم بهم ریخته.

jafarian
07-04-2012, 22:03
برنامه MiniTool Partition Wizard از لینک پایین دانلود کنید بعدشم اجراش کنید ازطریق صفحه اصلی این برنامه ببینید عمل Move/Resize میتونید انجام بدین اگر نشد باید درایو خودتون که همون f میشه رو به درایو g باید merge کنید به اینصورت که برنامه رو اول اجراکنید بعدشم طبق شکل اول عمل کنید بعدم طبق شکل دوم از آخرم از صفحه اصلی برنامه روی دکمه apply کلیک کنید بعدش باز روی درایو g کلیک کنید گزینه Move/Resize انتخاب کنید اونمقدار فضایی که لازم دارین به درایو g اختصاص بدین مابقی از نوع برای ساخت درایو f بکار ببرین بعدشم باز روی دکمه apply کلیک کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] com%2Ffile%2Fn7D2MJ4)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fimages_bahman%2F87058238009963414290.jpg)

mjorh
14-04-2012, 15:22
من میخوام درایو C که ویندوز توش هسو ،کم کنم ...
همین کارایی که گفتینو انجام بدم یا واسه درایوی ک توش ویندوز هس مراحل خاصی باید طی شه؟؟؟ میگم یه موقع ویندوزم نپر!دی!

jafarian
15-04-2012, 13:24
من میخوام درایو C که ویندوز توش هسو ،کم کنم ...
همین کارایی که گفتینو انجام بدم یا واسه درایوی ک توش ویندوز هس مراحل خاصی باید طی شه؟؟؟ میگم یه موقع ویندوزم نپر!دی!

داخل درایوی که ویندوز نصب هست اگر دستکاری کنید بطور یا از حجمش بگیرین یا به حجم درایو c اضافه کنید ویندوز شما دیگه بالا نمیاد .