PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شما دیگه کمکم کنید...دارم دیوونه میشم!!

SEVEN...8
06-04-2012, 21:26
شما دیگه کمکم کنید...دارم دیوونه میشم!! :41:
تو هر تاپیکی از هر کسی میپرسم درست جواب نمیدن!!!:19:
سلام , ببخشید من یه مودم TP-LINK W54KIT از مخابرات اصفهان خریدم امّا نمیتونم باهاش به اینترنت وصل شم ( برای نصب از روی دفترچش پیش رفتم) چرغ اینترنتشم خاموشه!؟؟
یوزر نیم و پسوردو گرفتم بعد سی دی مودمو گذاشتم کشورو ایــران انتخاب کردم بعد بقیه خودش تنظیم شد (ISP :Pars-online ; connection type : Bridge ; VPI : 0 ; VCI :35 ) وبعدم بقیه چیزااگرم بجای Bridge , PPPoE راهم انتخاب کنم ارور میده در آخرم وقتی یه connection میسازی ارور میده و وصل نمیشه!!!!
وقتی وارد صفحه ی 192.168.1.3 میشم اگه PPPoE را انتخاب کنم وقتی میخوام به انترنت وصل شم میگه:
Error 651: the modem(or other connecting device ) has reported an error
اگم Bridge را انتخاب کنم به انترنت وصل شم میگه:
Error 691: The remote connection was denied because the user name and password combination you provided is not recognized. or the selected authentication protocol is not permitted on the remote access serve
لطفا کمکم کنید........... مشکل از کجاست!!؟!
خیلی ممنون

EXTREME
06-04-2012, 21:42
شما از طریق مرورگر آی پی 192.168.1.1 رو زده و یوزر و پسورد رو admin زده سپس مودم رو از تنظیمات به تنظیمات اولیه ریست کنید و گزینه ی quick start رو زده و run wizard رو زده و وارد تنظیمات کانفیگ بشین
تنظیمات سادست فقط شما رو pppoe بزارید و connection type رو روی pppoe llc بزارید
یوزرنیم و پسورد رو هم مطمئن باشین درست دارید وارد میکنید
معمولا یوزرنیم مخابرات که شماه تلفن خونست بدون 0 است باید بدون 0 بزنید
vpi و vci خیلی مهمه اگر اشتباه بزنید مودم به نت وصل نمیشه از خودشون بپرسین مقدار vpi و vci اونجا چنده
با اینکارا باید چراغ نت روشن بشه البته به شرطی که adsl روشن باشه الان چراغ adsl که روشن و ثابته که ؟

SEVEN...8
03-05-2012, 10:11
شما از طریق مرورگر آی پی 192.168.1.1 رو زده و یوزر و پسورد رو admin زده سپس مودم رو از تنظیمات به تنظیمات اولیه ریست کنید و گزینه ی quick start رو زده و run wizard رو زده و وارد تنظیمات کانفیگ بشین
تنظیمات سادست فقط شما رو pppoe بزارید و connection type رو روی pppoe llc بزارید
یوزرنیم و پسورد رو هم مطمئن باشین درست دارید وارد میکنید
معمولا یوزرنیم مخابرات که شماه تلفن خونست بدون 0 است باید بدون 0 بزنید
vpi و vci خیلی مهمه اگر اشتباه بزنید مودم به نت وصل نمیشه از خودشون بپرسین مقدار vpi و vci اونجا چنده
با اینکارا باید چراغ نت روشن بشه البته به شرطی که adsl روشن باشه الان چراغ adsl که روشن و ثابته که ؟
منهمه این کارا رو که گفتید انجام دادم یوزرنیم و پسوردو مقدار vpi و vci رو هم در ست زدم چراغ adsl هم روشن و ثابته اما چراغ اینترنت خاموشه و هنگام اتصال همون ارورا می ده !!!!!!!!!!!!!!
دیکه نمیدونم چی کار کنم ؟؟!!؟؟:2:

ali2424
03-05-2012, 10:56
منهمه این کارا رو که گفتید انجام دادم یوزرنیم و پسوردو مقدار vpi و vci رو هم در ست زدم چراغ adsl هم روشن و ثابته اما چراغ اینترنت خاموشه و هنگام اتصال همون ارورا می ده !!!!!!!!!!!!!!
دیکه نمیدونم چی کار کنم ؟؟!!؟؟:2:
شما یک کار دیگه بکنید همانطور که دوستمون گفتند وارد تنظیمات مودم از طریق مرورگر شوید البته قیل این کار مودم رو در حالت روشن با یک سوزن به مدت 5 ثانیه نگه دارید تا ریست سخت افزاری شود سپس وارد قسمت ران ویزارد مودم شده واین بار حالت بریج رو انتخاب کنید نیازی به یوزر و پسورد نیست سپس به کنترل پنا رفته ویک کانکشن pppoe بسازید ودر هنگام یوزر وپسورد مقادیر خود رو وارد کرده و کلید کانکت رو بزنید دقت کنید که در این مرحله شما وارد اینترنت بشید بازم چراغ اینترنت مودم خاموش هست

MaxiMUSicMetal
08-05-2012, 16:50
به ISP زنگ بزن، اصلا چرا اومدی forum می پرسی؟؟