PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید دوربین نیمه حرفه ای برای عکاسی

maedekaviani
06-04-2012, 18:32
در بازار فعلی با این قیمت ها خرید کمی حساس تر شده است که قطعأ خودتون هم ازش خبر دارید

من مدتی است که می خوام یه دوربین بگیرم
علاقه من به عکاسی بیشتر عکاسی طبیعت است
شخصأ واید را دوست دارم
نه که مثلأ نخوام میکرو عکس بگیرم ولی بیشتر عکاسی تو این حالت ها را دوست دارم و هدفم از خرید دوربین عکاسی اینه.
و با در نظر گرفتن این نکات که من دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و بیشتر مجبورم لپ تاپ ام را هم دنبالم داشته باشم به همین دلیل است که ترجیح می دم دوربین حرفه ای نگیرم که عمده دلیل آن وزن است .البته هزینه هم مشکل هست ولی به هر حال هر دو مورد برام مهمه . چرا که می خوام دوربین را همیشه همراهم داشته باشم . همیشه هم نه بیشتر مواقع

با عرضه دوربین های نیمه حرفه ای فوجی سری HS احساس کردم بهترین گزینه فوجی است .اما دوست داشتم باهاتون مشورت کنم
من منتظر ورود HS30 هستم
که یکی از دلایل زوم آن است که برای شکار لحظه ها خوبه !

ماکس هزینه ای که برای خرید در نظر گرفتم 800 هزار تومان است
نهایت 1 میلیون

منتظر راهنمایی دوستان هستم

memit
06-04-2012, 19:57
اگر تا 1200 هزینه میکنی: canon 550 D و اگر نه:

canon sx40
sony hx100
lumix fz150
fuji hs20

maedekaviani
06-04-2012, 21:04
از پاسخ تون ممنونم و متشکر که جواب دادید.

در مورد canon 550D همونطور که گفتم بحث اینکه دوربین نیمه حرفه ای می خوام فقط هزینه نیست
نمی خوام یه هزینه ای بکنم یه دوربین حرفه ای بگیرم و بعد به خاطر لنز و سایر لوازم قید همراه بردن را در خیلی از موقع بزنم و دوربین همراهم نبرم .

اما در مورد Canon sx40 لنز خوبی داره
تا الان همه به من فوجی را پیشنهاد کردند که البته مشخصاتی که از SX40 دیدم تقریبأ یه کم از اون بالاتره
و البته وزنش هم کم تره که برای من مهمه !

اما می خوام نظر خودتون را در مورد مزیتش نسبت به HS30 فوجی بدونم .

memit
07-04-2012, 08:41
از پاسخ تون ممنونم و متشکر که جواب دادید.

در مورد canon 550D همونطور که گفتم بحث اینکه دوربین نیمه حرفه ای می خوام فقط هزینه نیست
نمی خوام یه هزینه ای بکنم یه دوربین حرفه ای بگیرم و بعد به خاطر لنز و سایر لوازم قید همراه بردن را در خیلی از موقع بزنم و دوربین همراهم نبرم .

اما در مورد Canon sx40 لنز خوبی داره
تا الان همه به من فوجی را پیشنهاد کردند که البته مشخصاتی که از SX40 دیدم تقریبأ یه کم از اون بالاتره
و البته وزنش هم کم تره که برای من مهمه !

اما می خوام نظر خودتون را در مورد مزیتش نسبت به HS30 فوجی بدونم .

نسبت به 30 خیلی مزیتها داره مثلاً دقت حسگر بالاتر، فیلم برداری بهتر و ...
اینجا نگاه کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد بقیه هم به همون ترتیبی که بالا نوشتم. آخرین گزینت فوجی باشه

ELSIN
07-04-2012, 21:48
لطفا این جا ادامه بدید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ممنون