PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد دوربین canon 600D

nimarad2
05-04-2012, 20:52
سلام
دوستان من دیروز یک دوربین 600D خریدم 1.400 باید بگم کیفیت عکسش فوق العاده است .
اما مشکلی که دارم موقع فیلم برداری برای تقریبا 3 ثانیه ضبط می کنه و بعد قطع می شه و موقع پخش هم یک صدایی مثل فش فش ممتد شنیده می شه . لطفا بگید باید چی کار کنم.
مرسی و ممنون

ELSIN
05-04-2012, 22:36
ارور چی میگه ؟؟؟
مموری داره کلاس چنده ؟؟

nimarad2
06-04-2012, 16:07
کلاس memory هست c166 و پیغام " movie recording has been stoped automaticly" را پس از چند لحظه فیلمبرداری می ده.

nimarad2
06-04-2012, 20:56
باید بگم مشکل از memory بود و با تست یک مموری دیگه مشکل حل شد اما به نظر می آد فیلمبرداری این دوربین چنگی به دل نمی زنه چون اصلا فوکوس نمی شه و یا شاید من خیلی تنظیمات اون رو بلد نیستم .
ممنون می شم کمی از تنظیمات این دوربین (600D) در موقع فیلمبرداری بنویسید .

toolhelp
14-04-2012, 16:05
باید بگم مشکل از memory بود و با تست یک مموری دیگه مشکل حل شد اما به نظر می آد فیلمبرداری این دوربین چنگی به دل نمی زنه چون اصلا فوکوس نمی شه و یا شاید من خیلی تنظیمات اون رو بلد نیستم .
ممنون می شم کمی از تنظیمات این دوربین (600D) در موقع فیلمبرداری بنویسید .

شما بايد تنظيم نور را در حالت فيلم برداري در حالت دستي قرار بديد و همينطور فوكوس اين دوربين در حالت فيلم برداري به صورت دستي انجام ميشه. در صورت امكان از لنزهاي سريع و با دياف باز استفاده كنيد و از كيفيت فيلم بسيار بالا لذت ببريد... حتما از مموري با كيفيت و پر سرعت استفاده كتيد تا دچار وقفه در فيلم برداري نشه... اين دوربين فوكوس ممتد در حالت فيلم برداري نداره و بعد از فوكوس اوليه و شروع فيلم برداري بايد به صورت دستي فوكوس رو تغيير بديد كه كار چندان سختي هم نيست...

Переклад не
11-09-2012, 08:25
دوستان آیا کیفیت فیلم برداریش به لنزش بستگی داره؟
من بلخره نتونستم با لنز کیت 18-55 اش یه فیلم بدون نویز ضبط کنم
لطفا راهنمایی بفرمائید