PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند مشکل در 7؟؟؟

nimahandsomboy
05-04-2012, 19:44
1...اول اینکه بازی فیفا 2009 نمیتونم نصب کنم

2...دوم با برنامه idm مشکل دارم...یه فیلم دانلود میکنم وسط دانلود قطع میشه بعد برنامه password uesername میخواد از من.....در این موقع چیکار کنم؟؟؟..........password چی بزنم؟؟

3...یه هارد اکسترنال دارم 500 adate وقتی وصل میکنم به لب تاپ خودم به دون هیچ مشکلی کار میکنه ولی وقتی میبرم محل کار به pc ویندوز xp داره وصل میکنم نمیشناسه هارد و پیغام میده باید هارد را فرمت کنم

تو 7 لب تاپ مشکلی ندارم

سیستم خودم vaio f224 windows 7 64 bit

nimahandsomboy
06-04-2012, 12:06
کسی نیست منو راهنمایی کنه؟؟؟

soroosh_cz
06-04-2012, 13:38
1...اول اینکه بازی فیفا 2009 نمیتونم نصب کنم

2...دوم با برنامه idm مشکل دارم...یه فیلم دانلود میکنم وسط دانلود قطع میشه بعد برنامه password uesername میخواد از من.....در این موقع چیکار کنم؟؟؟..........password چی بزنم؟؟

3...یه هارد اکسترنال دارم 500 adate وقتی وصل میکنم به لب تاپ خودم به دون هیچ مشکلی کار میکنه ولی وقتی میبرم محل کار به pc ویندوز xp داره وصل میکنم نمیشناسه هارد و پیغام میده باید هارد را فرمت کنم

تو 7 لب تاپ مشکلی ندارم

سیستم خودم vaio f224 windows 7 64 bit

1) بازی فیفا 2009 رو نمیتونی نصب کنی؟ یه عکس از اروری که میده بذار. یا بگو چه اتفاقی میوفته.
2) این هم یه عکس میخواد، برای دانلود هایی هم که Username و Password میخواد از یه سایت مثل رپیدباز، برای ادامه ی دانلود چنین چیزی اتفاق نمی افته. این هم یه عکس بذار.
3) این اتفاق معمولا برای هارد هایی اتفاق میوفته که USB2/USB3 هستن و از SS پشتیبانی میکنن، یا بطور کلی برای اجرا به یه درایور خاص نیاز دارن. من این اتفاق وقتی برام اتفاق افتاد که میخواستم هارد WD External 500GB USB2/USB3 My Passport رو به کامپیوتر دانشگاه که محدودیت نصب نرم افزار داشت وصل کنم. ولی اونموقع کلا هارد رو نشناخت و یه ارور داد که نمیتونه درایور نصب کنه.

سیستم سر کار شما محدود هست برای نصب نرم افزار؟ یا Administration Rights رو دارید؟