PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نشناختن هارد موقع نصب وندوز

aminravari
05-04-2012, 10:36
سلام دوستان
چندروزقبل موقعی که داشتم با سیستم کارمیکردم هنگ کرد و اونو ری استارت کردم و قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا اخطارداد که باید ریپیر کنم ویندوز رو حالا موقعی که می خوام ویندوز اکس پی رو ریپیر کنم اخطار میده که هارد دیسک پیدانشده تمام کابلا روهم چک کردم ممنون میشم کمکم کنین...

loveglance90
05-04-2012, 23:36
پیغام دیسک failure میده 100%
فیش برق هارد و عوض کن
ببین هارد روشن میشه اگه بازم روشن نشد نگاه به آی سی های روی برد هارد کن اگه خال زدگی داشت برد هارد مرخص میباشد

EXTREME
06-04-2012, 11:49
سلام دوستان
چندروزقبل موقعی که داشتم با سیستم کارمیکردم هنگ کرد و اونو ری استارت کردم و قبل از اینکه ویندوز بیاد بالا اخطارداد که باید ریپیر کنم ویندوز رو حالا موقعی که می خوام ویندوز اکس پی رو ریپیر کنم اخطار میده که هارد دیسک پیدانشده تمام کابلا روهم چک کردم ممنون میشم کمکم کنین...
هارد در بایوس شناسایی شده یا نه ؟

aminravari
06-04-2012, 22:22
ممنون مشکلم حل شد فقط وقتی سی دی ویندوز بوت میشه و کلید rرو میزنم تا ریپیر کنه میره توی داس میشه از اون به بعد راهنماییم کنین چطوری ریپیر کنم؟

EXTREME
06-04-2012, 23:25
ممنون مشکلم حل شد فقط وقتی سی دی ویندوز بوت میشه و کلید rرو میزنم تا ریپیر کنه میره توی داس میشه از اون به بعد راهنماییم کنین چطوری ریپیر کنم؟
بعد از اینکه اینتر زدین به جای f8 دکمه ی r رو بزنید بقیش مثل مراحل نصب ویندوزه و مشخصه انجام بدیم متوجه میشین