PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ثبت نام تو Gmail بدون دعوت نامه

LeBron
08-07-2006, 17:24
از این لینک استفاده کنین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud908
09-07-2006, 08:52
اره مثل اينكه گوگليها هم ادم شدن.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad hamed
09-07-2006, 09:36
يعني ديگه عضو شده رايگانه

Satrikon
09-07-2006, 11:20
مرسي پس اينو بزاريد(مديرا) جاي درخواست دعوتنامه ي جي ميل
راستي ZigZag جان چرا محل سكونت: تیمارستان؟

LeBron
09-07-2006, 12:02
والا خودم نميدونم چج.ري از تيمارستان سر در اوردم.فقط يادم مياد كه ادعا ميكردم رييس جمهور آمريكام!!!!

masoud908
09-07-2006, 13:25
مرسي پس اينو بزاريد(مديرا) جاي درخواست دعوتنامه ي جي ميل

به احتمال خيلي زياد برش ميدارن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

chovalier
09-07-2006, 17:10
از این لینک استفاده کنین: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من قصد توهين به هيچ كس را ندارم
با توجه به جمله ي بالا :
آخه عقل كل ها و IQ هاي گرامي اي كه فرق گوگل اكانت وجيميل را (حالا اونو نمي گم به جاش مي گم: ) در نمي يابيد!
جيميل همون طوري كه از اسمش پيداس به شما تقريبا 3000مگابايت فضاي رايگان مي ده و امكانات صندوق پستي مي ده مثه ياهو ميل
ولي گوگل اكانت رو هر كسي مي تونه داشته باشه و اون تو هست كه در سمت چپ امكاناتش ياد داشت مي شه
مثلا اگه شما اي كه گوگل اكانت باز كرديد سمت چپ پنجره رو نگاه كنيد در قسمت امكانات چيزي به نام جيميل يا اركات وغيره وجود نداره
گوگل اكانت رو به اين دليل باز مي كنند كه توش امكانات مثه جيميل بريزن(البته اگه دعوتنامه ي جيميل داشته باشيد گوگل اكانت هم اتوماتيك براتون باز مي كنه) اگه اين طور نباشه گوگل اكانت مثل بدن بدون سر مي مونه كه هيچ فايده اي نداره حتي اكه باهاش پز بديد هم مسخرتون مي كنند :happy:
شما دوستاي خوب منيد و من هيچ گاه به دوستم توهين نمي كنم
يا علي ... :biggrin:

LeBron
09-07-2006, 20:26
از نظرت ممنونم من كاره اي نيستم عين همينا رو كپي كن اينجا paste کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ضمنا من خودم این لینکو امتحان نکردم مورد بعدی: شما که انقدر نابغه ای چرا با من که محل سکونتم تیمارستانه کل کل میکنی.برو حالتو بکن بابا انقدرم به مردم گیر ندی چون میپیچن بهت بعد میمونی چه کنی.

LeBron
09-07-2006, 20:28
یه وقت از خنده ضعف نکنی موچولی

masoud908
09-07-2006, 20:46
من قصد توهين به هيچ كس را ندارم
با توجه به جمله ي بالا :
آخه عقل كل ها و IQ هاي گرامي اي كه فرق گوگل اكانت وجيميل را (حالا اونو نمي گم به جاش مي گم: ) در نمي يابيد!
جيميل همون طوري كه از اسمش پيداس به شما تقريبا 3000مگابايت فضاي رايگان مي ده و امكانات صندوق پستي مي ده مثه ياهو ميل
ولي گوگل اكانت رو هر كسي مي تونه داشته باشه و اون تو هست كه در سمت چپ امكاناتش ياد داشت مي شه
مثلا اگه شما اي كه گوگل اكانت باز كرديد سمت چپ پنجره رو نگاه كنيد در قسمت امكانات چيزي به نام جيميل يا اركات وغيره وجود نداره
گوگل اكانت رو به اين دليل باز مي كنند كه توش امكانات مثه جيميل بريزن(البته اگه دعوتنامه ي جيميل داشته باشيد گوگل اكانت هم اتوماتيك براتون باز مي كنه) اگه اين طور نباشه گوگل اكانت مثل بدن بدون سر مي مونه كه هيچ فايده اي نداره حتي اكه باهاش پز بديد هم مسخرتون مي كنند :happy:
دارم ازخنده غش مي كنم مگه جيميل بدون دعوتنامه هم مي شه
نمي دونم چرا اين تاپيكو زديد(افزايش ستاره ها خود شيريني يا...)
موفق باشيد و اميدوارم چشم مديران و همكاران به اين مطلب نيفته اگه نه نيستش مي كنند
شما دوستاي خوب منيد و من هيچ گاه به دوستم توهين نمي كنم
يا علي ... :biggrin:
مهم نيته.نيت بايد پاك باشه.حالا فرقي نميكنن.
ولي تو كه ميگي قصد مسخره كردن نداري پس چرا ميگي از خنده مردم؟؟؟
ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها «چشمك»

mahsoft
09-07-2006, 21:45
هرچی اکانت میذارم عمل نمی کنه

chovalier
10-07-2006, 02:52
از نظرت ممنونم من كاره اي نيستم عين همينا رو كپي كن اينجا paste کن: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ضمنا من خودم این لینکو امتحان نکردم مورد بعدی: شما که انقدر نابغه ای چرا با من که محل سکونتم تیمارستانه کل کل میکنی.برو حالتو بکن بابا انقدرم به مردم گیر ندی چون میپیچن بهت بعد میمونی چه کنی.
حق داري ZigZag جان
آقا من مخلص همه ي برو بچس فرومم باور كن باور كن باور كن باور كن باور كن من از تو كمتر ميدونم اينا همه افه هست تنها يه چيز منو ناراحت مي كنه و اون اينه كه فكر كني از من كمتر مي دوني :sad:

یه وقت از خنده ضعف نکنی موچولی
معذرت شوخي كردم مي خواستم بگم با مزه ام
اگه مي خواي همين الان سرمو بكوبم به ديوار كه منو شرمنده نكني :blush:
با اين حرفت ناراحتم كردي دوست من هنوزم همين صدات مي كنم چون اين جوري ميشناسمت :sad:

مهم نيته.نيت بايد پاك باشه.حالا فرقي نميكنن.
ولي تو كه ميگي قصد مسخره كردن نداري پس چرا ميگي از خنده مردم؟؟؟
ها ها ها ها ها ها ها ها ها ها «چشمك»

من همين جا اعلام ميكنم "اشتباه كردم"
نمي خوام دوستيمون از بين بره منو مي بخشيد؟ :sad:
اون قسمتش رو هم براتون ويرايش كردم خوبه؟
ياعلي ...

masoud908
10-07-2006, 10:38
حق داري ZigZag جان
آقا من مخلص همه ي برو بچس فرومم باور كن باور كن باور كن باور كن باور كن من از تو كمتر ميدونم اينا همه افه هست تنها يه چيز منو ناراحت مي كنه و اون اينه كه فكر كني از من كمتر مي دوني :sad:

معذرت شوخي كردم مي خواستم بگم با مزه ام
اگه مي خواي همين الان سرمو بكوبم به ديوار كه منو شرمنده نكني :blush:
با اين حرفت ناراحتم كردي دوست من هنوزم همين صدات مي كنم چون اين جوري ميشناسمت :sad:

من همين جا اعلام ميكنم "اشتباه كردم"
نمي خوام دوستيمون از بين بره منو مي بخشيد؟ :sad:
اون قسمتش رو هم براتون ويرايش كردم خوبه؟
ياعلي ...
بابا شوخي كردم.خيلي گلي