PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل استارت آپ

Ch@pooL
04-04-2012, 11:56
سلام
من نرم افزارای زیادی رو استارت‌آپم که نیازشون دارم و نمیتونم پاک کنم ولی نمیخوامم رو استارت آپ باشه چون سیستم دیر می‌آد بالا. بدیش اینه که از مسیر run->msconfig->statrtup هم رفتم اسم این نرم افزارا اونجا تیک نداره ، حتی پاک کردم دوباره ریختم ولی فایده نداره فک کنم رو ریجستری تغییری دادن که من نمیتونم کاریش کنم
لطفا راهنمایی کنید :20:

jafarian
04-04-2012, 12:57
برای مشکلتون از فایل پایین استفاده کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ch@pooL
04-04-2012, 23:58
فقط یه سوال کوچیک این نرم افزاری که گذاشتید همه‌ی نرم افزارارو که ور نمیداره ؟
ترجیحا توضیح بدید که چیکار میکنه می‌خوام یاد بگیرم الان حالت عمله دارم :دی

jafarian
05-04-2012, 13:06
شما اگر منظورتون اینه که وقتی وارد ویندوز میشین آیکونها دیر لود میشن از اون فایلی که گذاشتم برای سرعت لود آیکونها باید استفاده کنید اگر بعد از اجرای فایل ریستارت شدن اتومات سیستم بازم سرعت لود شدن داخل ویندوز بهتر نشده بود باز روی همون فایل کلیک کنید تا به سرعت دلخواه دست پیدا کنید خودش زمان باز شدن استارت آپ نمایش میده بابت سئوالتون فایلی رو خذف نمیکنه.

Ch@pooL
07-04-2012, 11:41
فکر کنم منظور منو متوجه نشدید :دی
من میخواستم نرم افزارهایی که رو استارت آپ هستند یعنی همراه ویندوز استارت میکنند رو کم کنم یعنی مثلا ویندوز که میاد بالا یه نرم افزاری به اسم اِوری تینگ ران شده هست که نه تو تنظیمات نرم افزار نه تو تنظیمات ویندوز این نرم افزار به اسم نرما افزار استارت آپ تیک نخورده . حالا مشکل اینکه تعداد نرم افزارایی که این شکلین زیاد شده و ویندوز سنگین شده وقتی میاد بالا سی پی یو الکی داره کار میکنه ، بیشتر هم طول میکشه
من میخواستم سیستم رو از دست این نرم افزارا راحت کنم
واقعا ممنونم که پاسخ منو دادید و مشکلو پیگیری کردید

jafarian
07-04-2012, 12:45
شنا اگر منظورتون اینه که وارد ویندوز میشین اما برای اجرای نرم افزارها باید مقداری زمان ازشما گرفته میشه ازهمون فایلی که قراردادم بایداستفاده کنید اگر هم منظورتون سرعت بوت یا همون strating windows که پست پایین تست کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]