PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یهطراح وب سایت بهتره جایی استخدام بشه یا اینکه برای خودش کار کنه؟؟؟

hamid_diablo
02-04-2012, 22:50
سلام دوستان

سئوال این هست که یه طراح وب سایت بهتره جایی استخدام بشه یا اینکه برای خودش سفارش بگیره و سایت طراحی کنه

کدومش بهتره و درامد بیشتری داره؟

New-P30world
02-04-2012, 23:02
سلام دوستان

سئوال این هست که یه طراح وب سایت بهتره جایی استخدام بشه یا اینکه برای خودش سفارش بگیره و سایت طراحی کنه

کدومش بهتره و درامد بیشتری داره؟

سلام

اگه توانایی در حد مطلوب و به روز باشه، جای مناسبی هم باشه که استخدام بشه.. بله.. :12:

اگر هم در هر صورت استخدام نشد میتونه با افتتاح سایت و معرفی و تبلیغ و نمایش نمونه کار و...

سفارش بگیره/جذب کنه و در آمد کسب کنه.. :5:

من خودم ترجیح میدم واسه خودم کار کنم و به اصطلاح نوکر خودم آقای خودم! :3:

موفق باشید/ :10:

hamid_diablo
02-04-2012, 23:05
ممنونم

حالا پولی که از این کار درمیاد خوبه .میشه باهاش زندگی کرد(زن گرفت:31:)

New-P30world
03-04-2012, 13:49
ممنونم

حالا پولی که از این کار درمیاد خوبه .میشه باهاش زندگی کرد(زن گرفت:31:)

سلام

بستگی به دانش و توانایی و همت طرف داره.. :46:

یعنی اگه کار درست باشه و از طریق فقط سایت و یا رسمی تر یعنی شرکت(خودش)، بتونه خدمات بده چرا که نه.. :10:

موفق باشید/ :8:

m.m.m5651
19-04-2012, 17:01
هردوش با هم از همه بهتره!‌ شما وقتی شغل رسمی دارید درواقع درامد ثابت و حتمی هم دارید و وقتی که کار رسمی نداشته باشید حقوق ثابتی ندارید و ریسکه. هر دوش با هم به طوری میشه که طراحی وبسایت به صورت غیر رسمی مکمل شغل حضوری و رسمی شما بشه و خیلی خوب میشه. البته اگر حالش رو داشته باشید. :دی :46:

jahan654
30-04-2012, 02:19
سعی کن هر دو را با هم داشته باشی
ولی اگه تخصصت بالاست می توانی برای خودت کار و نیازی به درآمد شرکتی نداشته باشی

matin_blue
15-07-2012, 22:46
ولی تجربه نشون داده اگه واسه خودت کار کنی و بازاریابیت هم خوب باشه درآمدت بهتره. ولی بازم واسه اینکه بیشتر بشناسنت و بهت کار بدن لازمه از دور و بریای خودت کار بگیری، که خب تا یه جا رسمی نباشی، کسی نمی شناستت...
منظورم اینه که اول یه جا رسمی کار کن، بعد کم کم بیا بیرون....