PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن ویندوز بعد از ویروس کشی(%hs is missing )(لطفا کمک کنید)

Peter-959
02-04-2012, 22:02
دوستان سلام.
من سیستمم پر ویروس بود . کلا انتی ویروسم نداشتم.
منم دیدم بخوام انتی ویروس نصب کنم اعتمادی به این سیستم نیست پر ویروسه شاید ویروس نزاره انتی نصب کنم. منم تو خونه هارد خالی 5-6 تا دارم. یکیشو برداشتم فرمت کردم. یه ویندوز 7 دیگه ریختم انتی ویروسم نصب کردم.(کاسپر اسکای) یه شب تا صبح گذاشتم اپدیت شد. بعد این هارد اصلیمم وصل کردمو سیستمو گزاشتم رو کامپلیت اسکن. یه 500-600 تا که تروجانو ویروسو یه چیز دیگه به نام بک دور که پیدا کرد پاک کرد.
منم کار انتی ویروس که تموم شد سیستمو ریست کردم این هاردمم جدا کردم گزاشتم با هارد اصلیم بیاد بالا تا بعد صفحه لود ویندوز (همون که پنجره کامل میشه) میره سیستم ریست میشه.
هر کار فکر کنید کردم. با سیف مود رفتم بازم همینجوری شد با حالتای دیگشم رفتم همشون همونجا ریست میشه.
گفتم شاید درایورام مشکل پیدا کرده سخت افزارایی که میشدو از سیستم باز کردم اما انگار نه انگار. حتی بعضی وقتی اون صفحیه مشکی قبل وارد شدن به سیستم که هاردو اسکن میکنه(همون که وقتی یه دفه ریست میکنید میاد) حتی بعضی وقتی اونم میاد اما باز ریست میشه(منظورم این بود که بعد اون صفحه ریست میشه)
لا به لایه اون گزینه ها که سیف مود و ... از این جور چیزا هست یه گزینه ای بود مثل سیف مود که تجرمش این میشد که "در صورت بروز مشکل سیستم ریست نشه" یه بارم با اون وارد شدم که این ارورو داد (دقیقا همونجایی که همیشه ریست میشد. )
stop:c0000135 the program can't start because %hs is missing from your computer.
try reinstalling the program to fix this problem.
دوستان با سی دی ویندوز امدم تعمیر کنم. هر دی وی دیه 7 گزاشتم میگه این ورژن 7 رو برای تعمیر پشتیبانی نمیکنه. حتی دی وی دی خودش!!!!!!!!
با استارت اپ ریپیر خود ویندوزم که میخوام تعمیر کنم. اونم ارور میده. میگه نمیتونه این ایرادو بر طرف کنه. اینم ارورش:
problem signature:
problem event name: startup repair offline
pr01:6.1.7600.16385
pr02:6.1.7600.16385
pr03:unknown
pr04:21200820
pr05:autofailover
pr06:4
pr07:baddriver
os version: 6.1.76500.2.0.0.25
6.1
locale id :1033
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
x:\windows\system32\en-us\erofflps.txt

دوستان اگر کسی راهی به نظرش میرسه حتی اگر شک داره یا یه احتمال کوچیکم میده بگه من تست میکنم.
بد جوری کارم لنگه. هر کاری به جز نصب مجدد ویندوز باشه خوبه. اما نصب مجدد ویندوز برام خوب نیست چون یه سری چیز میز تو هیستوریه دارم مثل ادرسهای اینترنتی و.... که شدیدا لازمشون دارم. در ضمن اطلاعاتم شدیدا پراکنده و در همو ور همه. سخته بخوام از درایو سی کپیشون بگیرم. اگرم کپی بگیرم. بعد که اطلاعاتمو لازم دارم. شک ندارم به خاطر زیاد بودنو شلوغ پلوغ بودن نمیتونم پیداش کنم.برای همین روش تعویض ویندوز کاملا رده.
متشکر. فقط کارم لنگه. امیدمو نا امید نکنید.:41:
راستی فکر میکنم همه چیزو کامل گفتم. اگر سوالی داشتید بگید تا بگم.
با تشکر فراوان.

Peter-959
06-04-2012, 22:07
ببخشید تاپیکو اپ میکنم. نمیدونم اگر خلافه.
اما دوستان خیلی وقته منتظرم. بد جوری کارم لنگه. یعنی هیچ کس راهی به نظرش نمیرسه؟
اگر راهی به نظرتون میرسه لطفاا کمک کنید.
متشکر.

EAGLEBOOY
21-04-2012, 12:48
منم دقیقا همین مشکل رو دارم .لطف میکنید کمک کنید.
به نظر شما اگه یک سری از فایلها و فولدرهای سیستمی رو مثل SYSTEM32 از یک سیستم سالم کپی کنم مشکل حل میشه
یا اینکه از ویندوز خراب با ACRONIS یک ایمیج یا بکاپ بگیرم بعد یک ویندوز نصب کنم و فایلهای مهم سیستمی رو کپی کنم یه جایی و سپس بکاپ رو برگردونم و فایلها رو جایگزین کنم
به نظر شما این کار جواب میده.