PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست راهنمایی برای خرید مانیتور

SADEGH 7
02-04-2012, 17:48
سلام
من یه مانیتور LG W2261VP دارم که حدود 6 ماه پیش با راهنمایی دوستان تو این تاپیک خریدمش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان هم کاملا ازش راضیم و به هیچ عنوان اذیتم نکرده. یعنی دقیقا همونی هست که می خواستم.
فقط چون 3D نیست به فکر عوض کردنش افتادم.
انتظاراتم از مانیتور دقیقا همون انتظاراتی هست که تو تاپیک قبل گفتم:

کاربردم بازی، دیدن فیلم های FULL HD ، وبگردی و خوندن PDF .
طوری باشه که هم تو بازی و صحنه های تند فیلم کم نیاره، هم وقتی می خوام وبگردی کنم و PDF بخونم، موقع خوندن نوشته ها چشمم اذیت نشه، کلا تار نباشه یا نویز نداشته باشه.
کابل HDMI هم بخوره.
ترجیحا از مدل های LG و ASUS پیشنهاد بدید.
یه سرچی هم تو تاپیک های مختلف زدم به این نتیجه رسیدم که زمان پاسخ گوییش 2ms باشه.که بین مانیتور های 3d هنوز کمتر از 5ms پیدا نکردم.
رزولوشنش هم قابل تغییر باشه و طوری نباشه که مجبور شم همیشه رو حالت native بذارمش.
مشخصه ی دیگه ای هم هست که باید بهش توجه کنم؟
پیشاپیش ممنون از راهنماییتون
همچنین قابلیت 2d to 3d هم داشته باشه.
از مدل LG D2342P خوشم میاد ولی متاسفانه response time ش 5ms هستش که فکر می کنم تو بازی ها کم میاره.(درست فکر می کنم؟)
مدلی هست که همه خواسته های من رو تو خودش داشته باشه؟
حداکثر هزینه 550 تومن.

persiantoolsbaz
15-04-2012, 12:11
سلام
من یه مانیتور LG W2261VP دارم که حدود 6 ماه پیش با راهنمایی دوستان تو این تاپیک خریدمش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
الان هم کاملا ازش راضیم و به هیچ عنوان اذیتم نکرده. یعنی دقیقا همونی هست که می خواستم.
فقط چون 3D نیست به فکر عوض کردنش افتادم.
انتظاراتم از مانیتور دقیقا همون انتظاراتی هست که تو تاپیک قبل گفتم:

همچنین قابلیت 2d to 3d هم داشته باشه.
از مدل LG D2342P خوشم میاد ولی متاسفانه response time ش 5ms هستش که فکر می کنم تو بازی ها کم میاره.(درست فکر می کنم؟)
مدلی هست که همه خواسته های من رو تو خودش داشته باشه؟
حداکثر هزینه 550 تومن.
با توجه به بودجه و چیزایی که گفتی برات مهمه به نظر من بهترین انتخاب برات همین lg D2342 هست . اتفاقا" d2342 برای گیم خیلیی باحاله و وقتی باهاش گیمهای 3d بازی میکنی واقعا" لذت میبری . من خودم دو بار منزل دوستم باهاش کرایسیس بازی کردم خیلی باحال بود .
یک مزیت دیگش هم اینه که قیمت عینکهاش فوق العاده مناسبه و میشه به تعداد افراد خونواده تهیه اش کرد .
و مجهز به تکنولوژی 2D to 3D هم هست . موفق باشی .

Abolfazl3007
15-04-2012, 15:21
دوست عزیز شما اگه 2ms بخوای باید بری سراغ سامسونگ .