PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه جوری جاوا رو در سیستم خودم فعال کنم ؟؟؟؟؟؟؟

MESHKIPOSH
08-07-2006, 11:48
چه جوری جاوا رو در سیستم خودم فعال کنم ؟
درسیستم من جاوا فعال نیست به من بگید چه جوری جاوا رو فعال کنم ؟؟؟؟؟

AK1
08-07-2006, 12:27
اين رو دانلود كن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MESHKIPOSH
08-07-2006, 14:59
من خوده جاوا رو نصب کردم ولی این پیغام رو در سایت زیر به من میده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سایکو یک قالب‌ساز آزاد مبتنی بر HTML پویا (DHTML) است.
متأسفانه مرورگر شما از جاواسکریپت پشتیبانی نمی‌کند ولی سایکو بر پایه‌ی آن نوشته شده است؛ از این رو توصیه می‌شود که در قسمت ترجیحات (Preferences) مرورگر خود، پشتیبانی جاواسکریپت را فعال کرده و این صفحه را مجدداً بارگزاری کنید.

با تشکر،
-- آیدین
-------------
تازه وبلاگ های میهن بلاگ هم باز نمیشه ‍؟؟؟؟
چه طوری جاوا رو در مرورگرم که اینترنت اکسپلوره 7 است فعال کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

komail
08-07-2006, 15:04
منم اين مشکل رو دارم

MESHKIPOSH
08-07-2006, 16:35
بابا دمتون گرم یه نفر آدم حرفه ای جواب من و کمیل رو بده دیگه
دمتون
رم این همه آدمه حرفه ای یه نفر جوا سوال ما رو بده ؟

DarkWizard
08-07-2006, 17:44
مرورگرتون چی هست ؟

MESHKIPOSH
08-07-2006, 19:49
مرورگر من اینترنت اکسپلور 7 است

MESHKIPOSH
08-07-2006, 19:49
بابا جون بچه هاتون جواب بدین

Devil Lord
08-07-2006, 20:18
اگر میخواین جاوا رو فعال کنین در اینترنت اکسپلورر 6 که اینجوری بوده از قسمت Tools به Internet Option برین و قسمت Security میتونین همونجا رو Low تنظیم کنین یا روی Custom Level کلیک کنید و در قسمت Scripting گزینه مربوط به جاوارو فعال کنین
هچنین بعد از نصب جاوا یک آیکون چایی فنجون تو Contorol Panel میاد که در اونجا باید گزینه مربوط به مرورگر خودتون رو فعال کنید
البته فکر نمیکنم که Java های فعلی IE7 که بتا هست رو پشتیبانی کنن حالا اگه خوب نشد ببین بقیه چی میگن

MESHKIPOSH
08-07-2006, 20:26
اگر میخواین جاوا رو فعال کنین در اینترنت اکسپلورر 6 که اینجوری بوده از قسمت Tools به Internet Option برین و قسمت Security میتونین همونجا رو Low تنظیم کنین یا روی Custom Level کلیک کنید و در قسمت Scripting گزینه مربوط به جاوارو فعال کنین
هچنین بعد از نصب جاوا یک آیکون چایی فنجون تو Contorol Panel میاد که در اونجا باید گزینه مربوط به مرورگر خودتون رو فعال کنید
البته فکر نمیکنم که Java های فعلی IE7 که بتا هست رو پشتیبانی کنن حالا اگه خوب نشد ببین بقیه چی میگن
آقا خدا رفتگانت رو بيامرزه
خيلي خيلي دمت گرم
واقعا كارم راه افتاد
دقيقا همون چيزي كه شما گفتيد درست بود و جاوا فعال شد - ديگه داشتم به فكر عوش كردن ويندوز مي افتادم
خيلي باحالي دمت گرم

alivamohammad
20-07-2006, 20:11
سلام راستش جاواي من فعال است ولي ميگن براي رفتن به سايت اسکرین اف تی پی باید روی سیستم جاوا نصب باشد.

mahsoft
20-07-2006, 21:11
بله برای داخل صفحه جاوا لازمه