PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در حذف حالت Pictuers از گوشه درایو

brothers000
01-04-2012, 21:13
با عرض سلام
دوستان چطور میتونم حالت Pictuers که در تصویر هم ملاحظه میکنید رو از گوشه درایو حذف کنم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

khelane
02-04-2012, 10:27
فکر کنم یه تکست .ini هست که مخفی و جز فایلهای سیستم هست تو همون پوشه هست یه کپی ازش بگیر و پاکش کنن فکر کنم دیگه ین مشکل رو نداشته باشی یه راهی هم هست که الان یادم نیست ولی میتونی این کار رو بکنی

jafarian
02-04-2012, 13:10
ویندوز xp روی سیستم ندارم اما این روش تست کنید پنجره cmd رو باز کنید این دستور regsvr32 /u shimgvw.dll از اینجا با موس کپی بگیرین اونجا با موس paste کنید اینتر کنید سیستم ریستارت کنید اگر نشد طبق شکل پایینم یک تست کنید روش دیگه هم به اینصورته که به این مسیر از رجیستری HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations\image\ ShellEx\ContextMenuHandlers\ShellImagePreview برین بعدش تو پنجره سمت راست روی گزینه Default دبل کلیک کنید قسمتی که نوشته شده value رو کلا پاک کنید اینتر کنید سیستم ریستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

brothers000
02-04-2012, 21:57
فکر کنم یه تکست .ini هست که مخفی و جز فایلهای سیستم هست تو همون پوشه هست یه کپی ازش بگیر و پاکش کنن فکر کنم دیگه ین مشکل رو نداشته باشی یه راهی هم هست که الان یادم نیست ولی میتونی این کار رو بکنی

ممنون دوست عزیز
من متاسفانه تا جایی که یادم میاد قبلا پس زمینه واسه این درایو گذاشته بودم
فکر کنم دلیل این قضیه هم همین باشه
ولی نتونستم فایلی مرتبط با این قضیه رو پیدا کنم
فکر کنم یه فایل سیستمی تو زمینه همین درایو هست ولی نمیدونم چه جوری بهش دست پیدا کنم

ویندوز xp روی سیستم ندارم اما این روش تست کنید پنجره cmd رو باز کنید این دستور regsvr32 /u shimgvw.dll از اینجا با موس کپی بگیرین اونجا با موس paste کنید اینتر کنید سیستم ریستارت کنید اگر نشد طبق شکل پایینم یک تست کنید روش دیگه هم به اینصورته که به این مسیر از رجیستری HKEY_CLASSES_ROOT\SystemFileAssociations\image\ ShellEx\ContextMenuHandlers\ShellImagePreview برین بعدش تو پنجره سمت راست روی گزینه Default دبل کلیک کنید قسمتی که نوشته شده value رو کلا پاک کنید اینتر کنید سیستم ریستارت کنید:20:

از شما هم ممنونم
ولی دستوری که فرمودید تو cmd مشکل رو حل نکرد
گزینه ای که تو شکل بود هم برای من اصلا وجود نداره
مسیر ریجستری هم که فرمودید دنبال کردم و نهایتا خالی بود
متاسفانه همونطور که در جواب نقل قول بالا هم گفتم احتمال میدم این قضیه بخاطر این بود که یه بار جو گیر شدم و پس زمینه واسه این درایو گذاشتم

brothers000
18-04-2012, 09:23
کسی از دوستان نبود بنده رو درباره این سوالی که پرسیدم یه راهنمایی درست درمون کنه ؟

مثل اینکه کسی نبود بیشتر از این بنده رو راهنمایی کنه !
به نظرتون دوستان با فرمت کردن درایو مشکل حل میشه ؟

Dew Drop
18-04-2012, 20:41
فکر کنم یه فایل سیستمی تو زمینه همین درایو هست ولی نمیدونم چه جوری بهش دست پیدا کنم

تیک Show hidden files رو بزنید ببینید فایل مخفی تو این درایو چی هستش که احتمالاً باعث این کار میشه ؟!

ask_bl
20-04-2012, 15:03
شما میتونین از طریق regedit کلیدهای زیر رو پاک کنین:
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell NoRoam\BagMRU]
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell NoRoam\Bags]
البته قبل از این که پاک کنین از این دوتا کلید یه بار بک آپ بگیرین

brothers000
22-04-2012, 15:24
تیک Show hidden files رو بزنید ببینید فایل مخفی تو این درایو چی هستش که احتمالاً باعث این کار میشه ؟!

هم اون تیکی که شما فرمودید برداشتم هم تیک نمایش فایلهای سیستمی رو
در نتیجه هم بصورت تصویر زیر فایلها و فولدرهای مخفی نمایش داده شد :

این کار هم انجام دادم متاسفانه تاثیری نداشت

مثل اینکه کسی نبود بیشتر از این بنده رو راهنمایی کنه !
به نظرتون دوستان با فرمت کردن درایو مشکل حل میشه ؟

نظرتون درباره فرمت کردن رو نگفتید !

ask_bl
22-04-2012, 19:14
هم اون تیکی که شما فرمودید برداشتم هم تیک نمایش فایلهای سیستمی رو
در نتیجه هم بصورت تصویر زیر فایلها و فولدرهای مخفی نمایش داده شد :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fpm-LKBW.html)

این کار هم انجام دادم متاسفانه تاثیری نداشت

نظرتون درباره فرمت کردن رو نگفتید !
مطمئنا با فرمت مشکل رفع میشه

brothers000
24-04-2012, 14:06

راستی دوست عزیز من فراموش کردم اینو بگم که برای توصیه شما بنده با این قضیه روبرو شدم

که البته طبق توصیه شما پاکشم کردم ولی فرقی نکرد
خواستم ببینم فرقی داشته چیزی که من پاک کردم با توصیه شما ؟

مطمئنا با فرمت مشکل رفع میشه

پس با این حساب فکر کنم باید همین کارو بکنم !
البته بیشتر مشکل این بود که نمیخواستم اینکارو کنم ولی اگه راهی نباشه مجبورم

ask_bl
24-04-2012, 18:38
راستی دوست عزیز من فراموش کردم اینو بگم که برای توصیه شما بنده با این قضیه روبرو شدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fviewer.php%3Ffile%3D35723883747589943724.jpg)

که البته طبق توصیه شما پاکشم کردم ولی فرقی نکرد
خواستم ببینم فرقی داشته چیزی که من پاک کردم با توصیه شما ؟

توی مسیری که گفتم BagMRU و Bags نداشت؟
به مسیر
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Shell
برین و ببینین اونجا دو تا فلدر هست به همون اسم هایی که گفتم، ازشون یه بک آپ بگیر و پاکشون کن

brothers000
24-04-2012, 22:28
به مسیر
برین و ببینین اونجا دو تا فلدر هست به همون اسم هایی که گفتم، ازشون یه بک آپ بگیر و پاکشون کن

جسارتا دوست عزیز میشه بفرمایید چطور بک آپ بگیرم ؟
با همون گزینه اکسپورت ؟

ask_bl
24-04-2012, 23:12
جسارتا دوست عزیز میشه بفرمایید چطور بک آپ بگیرم ؟
با همون گزینه اکسپورت ؟
بله
File> Export

brothers000
25-04-2012, 10:36

دوست عزیز من یه بار دیگه با دقت این مسیری که فرمودید رو طی کردم و با این پنجره مواجه شدم

و در نتیجه بعد از اکسپورت کردن فولدرهایی که فرمودید رو پاک کردم
و مجدد که وارد ریج ادیت شدم دوباره این فولدرها اتوماتیک ساخته شده بود فقط محتویاتش فرق میکرد و سبک تر شده بود
در نتیجه هم درایوی که مشکل حالت تصویری شدن داشت به این صورت شد

و در واقع مشکل حل شد
ممنون از راهنماییتون

به مسیر

فقط اینکه دوست عزیز من این موردی که فرمودید رو دیگه پاک نکردم
و فقط همون قبلی رو پاک کردم
این که مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
یا لازمه هر دو موردی که تو نقل قول بالا و این نقل قول فرمودید رو پاک باید میکردم ؟

ask_bl
25-04-2012, 10:48
دوست عزیز من یه بار دیگه با دقت این مسیری که فرمودید رو طی کردم و با این پنجره مواجه شدم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fviewer.php%3Ffile%3D06140512192625144455.jpg)

و در نتیجه بعد از اکسپورت کردن فولدرهایی که فرمودید رو پاک کردم
و مجدد که وارد ریج ادیت شدم دوباره این فولدرها اتوماتیک ساخته شده بود فقط محتویاتش فرق میکرد و سبک تر شده بود
در نتیجه هم درایوی که مشکل حالت تصویری شدن داشت به این صورت شد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fviewer.php%3Ffile%3D37942106042039480325.jpg)

و در واقع مشکل حل شد
ممنون از راهنماییتون

فقط اینکه دوست عزیز من این موردی که فرمودید رو دیگه پاک نکردم
و فقط همون قبلی رو پاک کردم
این که مشکلی ایجاد نمیکنه ؟
یا لازمه هر دو موردی که تو نقل قول بالا و این نقل قول فرمودید رو پاک باید میکردم ؟
نه دیگه
مشکلی پیش نمیاد...