PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مقایسه بین لپتابهای Samsung و Dell و Asus و vaio

ali_invention
01-04-2012, 19:08
سلام دوستان
از بین مارک های Samsung و Dell و Asus و vaio کدامیک رو پیشنهاد می کنید؟
تا سقف 1.5 میلیون یک لپ تاپ قدرتمند و شیک که دارای باطری قوی باشه، چه مدلی از چه مارکی رو پیشنهاد می کنید؟:20:

emad1t2002
01-04-2012, 22:05
بهترAsus ؟

3rdoor
02-04-2012, 11:55
samsung 300 V5A core i7 6 DDR3 640 HDD GT520 MX 1gb
asus k53UX core i5 4 DDR3 500 HDD GT540 MX 2gb
من این مدلها رو پیشنهاد می کنم

امین لفتافی
02-04-2012, 15:48
dell xps البته الان دوستان تبلیغاتی سرو کلشون پیدا میشه ولی شما تو همین تایپیک ها بگردی اطلاعات ارزنده ای پیدا می کنی و شما به نظر من با 1500 اون کانفینگی که از ایسوس و اچ پی می خای پیدا نمیشه و سامسونگ هم که ناشناس هست پس dell xps

b.khosravani
02-04-2012, 16:10
dell کانفیگ های خوبی داره ولی من پیشنهادم asus هستش . سونی هم قیمتهای نجومی داره و واقعا ارزش اینقدر هزینرو نداره . درباره سامسونگ هم اطلاعاتی ندارم ولی لپ تاپ های خوشگلی داره . به نظرم تو این قیمت ایسوس بهترینه .

fokahi110
02-04-2012, 16:11
سلام هیچ محصولی به سونی وایو نمیشه بیخودی خودتو خسته نکن قطعات عالی سرعت و کارایی بالا.یا علی.:20:

Mr.Mazmamfi
02-04-2012, 16:18
سلام دوستان
از بین مارک های Samsung و Dell و Asus و vaio کدامیک رو پیشنهاد می کنید؟
تا سقف 1.5 میلیون یک لپ تاپ قدرتمند و شیک که دارای باطری قوی باشه، چه مدلی از چه مارکی رو پیشنهاد می کنید؟:20:
سلام
این جوری که نمیشه مدل معرفی کرد .
خب یه مقداری در مورد نیاز هاتون بفرمایید ؟

emad1t2002
02-04-2012, 21:01
asus قطعات خودش میزنه
ولی سونی مادربور د ش یکی میزنه گرافیک یکی دیگر میزنه شرکت سونی فقط سر هم میکنه
asusبخر حال کن

h0p3
02-04-2012, 21:33
asus قطعات خودش میزنه
asusبخر حال کن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:5:

pershianix
02-04-2012, 22:13
ایسوس مارک خیلی بهتریه نسبت به مدلهای دیگه. دل، اچ پی، سونی، ایسر و ... همه یه جای کارشون میلنگه اما لپتاپهای ایسوس واقعا یه چیز دیگه س. یکم بودجتو بیشتر کن و ایسوس بخر.

Xilevens
03-04-2012, 00:34
آقا جون هر كي دوست داريد اينجور راهنمايي نكنيد
نگيد فلان برند خوبه فلان بده
يا اين خوبه اون بده
مدل مدل مدل
هر كي هر چي داره هي مياد ميگه اين خوبه
اينجا كه جاي اين بازيا نيست
ما چون خودمون با اون برند كار كرديم و واسه كارمون جوابگو بوده ميگيم اين خوبه اين خوبه
مدل بگيد

h!tman
03-04-2012, 01:24
dell xps البته الان دوستان تبلیغاتی سرو کلشون پیدا میشه ولی شما تو همین تایپیک ها بگردی اطلاعات ارزنده ای پیدا می کنی و شما به نظر من با 1500 اون کانفینگی که از ایسوس و اچ پی می خای پیدا نمیشه و سامسونگ هم که ناشناس هست پس dell xps
=))))
اول بگم که در حال حاضر یکی از با کیفیت ترین برند ها توی لپ تاپ سامسونگه! نمیدونم ناشناس یعنی چی ولی کرونس هاش فوق العاده اند
در مورد Dell XPS کانفیگ رو بگید! در ضمن با کانفیگی که از XPS که Core I3 داره میشه یک ایسوز Core I5 با گرافیک بهتر خرید!
سوما این که دوستان تبلیغاتی یعنی چی؟! این دوستان بخش لپ تاپ کارشون اینه! نه این که شرکت ایسوز و فلان و بهمان مال باباشون باشه

samsung 300 V5A core i7 6 DDR3 640 HDD GT520 MX 1gb
asus k53UX core i5 4 DDR3 500 HDD GT540 MX 2gb
من این مدلها رو پیشنهاد می کنم
سامسونگه فکر کنم گرون تر باشه ها

dell کانفیگ های خوبی داره ولی من پیشنهادم asus هستش . سونی هم قیمتهای نجومی داره و واقعا ارزش اینقدر هزینرو نداره . درباره سامسونگ هم اطلاعاتی ندارم ولی لپ تاپ های خوشگلی داره . به نظرم تو این قیمت ایسوس بهترینه .
سامسونگ یک مدل لپ تاپ هاییش تو ایران ارزونه
یک مدل دیگه هم به دلیل نمیدونم چی! الکی گرونه
برای دوستمون هم ایسوز تقریبا کیس خوبیه

سلام هیچ محصولی به سونی وایو نمیشه بیخودی خودتو خسته نکن قطعات عالی سرعت و کارایی بالا.یا علی.:20:
وایو الکی گرونه! بله مانیتور های خوبی داره ولی چه دلیل داره یک لپ تاپ با سی پی یوی نسل قدیم بخری فقط به خاطر این که سونیه؟!
کانفیگ یک Acer 1 میلیون تومنی با Sony 2 میلیونی برابره!!: ))

asus قطعات خودش میزنه
asusبخر حال کن

این موضوع هم ربطی نداره
مثل این میمونه که اینتل سی پی یو هاشو به کسی نده چون باید همه قطعات خودشون رو بزنن
یک شرکت میاد میلیاردی هزینه میکنه محصولی مثل سی پی یو و گرافیک میسازه
دیگه دلیلی نداره شرکت های دیگه خودشون رو جر بدن دوباره گرافیک بسازن
میرن عمده میخرن روی لپ تاپ ها سوار میکنن و در مابتفاوت قیمت خرید عمده و فروش خرده سودشون رو میبرن!

h0p3
03-04-2012, 12:11
=))))
اول بگم که در حال حاضر یکی از با کیفیت ترین برند ها توی لپ تاپ سامسونگه! نمیدونم ناشناس یعنی چی ولی کرونس هاش فوق العاده اند
در مورد Dell XPS کانفیگ رو بگید! در ضمن با کانفیگی که از XPS که Core I3 داره میشه یک ایسوز Core I5 با گرافیک بهتر خرید!
سوما این که دوستان تبلیغاتی یعنی چی؟! این دوستان بخش لپ تاپ کارشون اینه! نه این که شرکت ایسوز و فلان و بهمان مال باباشون باشه

سامسونگه فکر کنم گرون تر باشه ها

سامسونگ یک مدل لپ تاپ هاییش تو ایران ارزونه
یک مدل دیگه هم به دلیل نمیدونم چی! الکی گرونه
برای دوستمون هم ایسوز تقریبا کیس خوبیه

وایو الکی گرونه! بله مانیتور های خوبی داره ولی چه دلیل داره یک لپ تاپ با سی پی یوی نسل قدیم بخری فقط به خاطر این که سونیه؟!
کانفیگ یک Acer 1 میلیون تومنی با Sony 2 میلیونی برابره!!: ))

این موضوع هم ربطی نداره
مثل این میمونه که اینتل سی پی یو هاشو به کسی نده چون باید همه قطعات خودشون رو بزنن
یک شرکت میاد میلیاردی هزینه میکنه محصولی مثل سی پی یو و گرافیک میسازه
دیگه دلیلی نداره شرکت های دیگه خودشون رو جر بدن دوباره گرافیک بسازن
میرن عمده میخرن روی لپ تاپ ها سوار میکنن و در مابتفاوت قیمت خرید عمده و فروش خرده سودشون رو میبرن!

همه ی اینا درست!ولی خب همه چی که کانفیگ نمیشه.قیافه لپ تاپ،کیفیت پنل،راحتی کیبرد،میزان داغ کردن،پشتیبانی،میزان خرابی! و و و اینا هم مهمه.ولی تو این رنج قیمت خب asus و acer به صرفه ترن ولی اگه دور و بر 2 تومن به بالا خب sony یا apple :دی :دی
سامسونگ هم سری 7 و 9 رو که دیدم خیلی خوبه ولی گرونه،سری 3 هم خوبه تو این رنج :دی