PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بالا نیامدن وینذوز 7

BEBETO1
01-04-2012, 15:28
با سلام من یه کامپیوتر all in one msi دارم

یکدفه ویندوز بالا نمیلد و این اررور رو میده؟؟

reboot and select proper boot device
or insert boot media in selected boot device and press any key

من وقتی هم که اقدام به repair با سی دی ویندوز میکنم هیچ سیستم عاملی رو نمیشناسه؟؟

2-وبندوز هم که میخوام نصب کنم هارد رو که دارای 2 درایو بوده 1 پارتیشن نشون میده

من در درایو d اطلاعات مهمی دارم؟؟

آیا قابل بازیابی هست؟؟؟
لازم به دکر هست که سیستم هیچ مشکلی نداشت یک دفعه این مشکل بوجود امده؟؟

کمکمکمک

jafarian
01-04-2012, 22:05
برای رفع مشکل شما داخل سایت مایکروسافت این دو تا روش پایین گفته تست کنید

روش اول

قبل ازاینکه به این پیغام برسین کلید f8 بزنید بعدشم گزینه Last Known Good Configuration انتخاب کنید ببینید وارد ویندوز میتونید بشین

روش دوم

dvd ویندوز داخل دستگاه قراربدین بصورت بوت بالا بیاین بعدشم اون پایین گوشه سمت چپ روی گزینه repaire and install کلیک کنید همینطوری Next بزنید بعدشم تو صفحه آخر چند تا گزینه رو میبینید یکی به اسم system restore یکی دیگه به اسم Startup Repair که شما باید روی این گزینه کلیک کنید بزارین سیستم repair کنید بعدش کارش تموم شد از نوع تست کنید

یک دو تا سایت دیگه هم به این مورد اشاره کرده بودن که بایوس مادربورد آپدیت کنید به ستاپ سیستم بریت گزینه فلاپی رو از قسمت boot گزینه disable انتخاب کنید همچنین تو قسمت firest device boot گزینه اول روی هارد بزارین تست کنید دوم رو cd rom:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

BEBETO1
02-04-2012, 08:52
2 روش اول تست شد جواب نداد؟؟؟

روش دوم را میشه بیشتر توضیح بدید؟"؟؟

soroosh_cz
02-04-2012, 09:22
احتمال زیاد تنظیمات مادربورد بهم خورده و سیستم یه هارد یا ... دیگه (به غیر از اون که روش ویندوزها نصبه) برای اجرای سیستم عامل مراجعه میکنه.
آخه ایشون میگن که کلا ویندوز بالا نمیاد برای Repair و Restore میشه لودینگ ویندوز رو دید + اون پیغام که برای پیدا نکردن سیستم عامل میاد تا اونجا که میدونم. نه؟

jafarian
02-04-2012, 12:59
2 روش اول تست شد جواب نداد؟؟؟

روش دوم را میشه بیشتر توضیح بدید؟"؟؟

اگرمنظورتون اینه که اونی که ازطریق dvd ویندوز گفتم بصورت بوت بالا بیاین بعدش طبق شکل پایین گزینه مورد نظر انتخاب کنید بعد که ریست شد بالا اومد ببینید فیکس شده اگر نشد بایوس مادربودر آپدیت کنید گزینه فلاپی رو داخل ستاپ غیر فعال کنید تو قسمن firest boot هم اول هارد انتخاب کنید دستگاه cd rom خودتونم جدا کنید کلا .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M1450M
03-04-2012, 13:02
ویندوز لپ تاپ من بعد از آپدیت ناقص دیگه بالا نمیاد. باید چیکار کنم؟؟ با repair حل میشه ؟ آخه ویندوز اوریجینال بود !

jafarian
03-04-2012, 13:51
واسه repair باید از داخل خود ویندوز اینکار انجام بدین شما که میگین ویندوز بالا نمیاد پیشنهاد من اینه که سیدی ویندوز داخل دستگاه بزارین بصورت بوت بالا بیاین بعدش اون پایین گوشه سمت چپ که نوشته repair and install روش کلیک کنید همینطوری next بزنید تابه شکل پایین برسین تو شکل پایین ابتدا گزینه اول انتخاب کنید ببینید فیکس میشه اگر درست نشد باید ویندوز خودتون به وسیله گزینه system restore به قبل از اینکه این مورد پیش بیاد restore کنید .اگر بازم رفع نشد سئوال خودتون تو انجمن پایین مطرح کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)