PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Remot Desktop به يك سيستم شبكه داخلي از اينترنت

farsitools
01-04-2012, 09:13
با سلام خدمت همه دوستان من يك شبكه راه انداختم (مثل كافي نت)حالا مي خوام از بيرون (اينترنت) با رموت دسكتاپ به يكي از سيستم ها رموت كنم مثلا اي پي اينترنت من 10.1.1.1 و حالا مي خواهم به صورت مستقيم با رموت كردن اي پي اينترنتم به يكي از كلينت ها با اي پي 192.168.10.1 وصل بشم اي پي لوكال سيستم اصلي متصل به اينترنت هم 192.168.1.2 هست
دوستان گفتن پورت فروارد مودم كمك مي كنه اين كار را هم كردم اما نشد بايد گفت كه با رموت وب ميشه اين كار را كرد اما رموت دسك تاپ نميشه يك جايي هم ديدم كه با فايروال پورت مد نظر را فروارد مي كنند به كلينت داخلي اين كار راهم كردم نشد و فقط سيستم اصلي قابل رموت هست
چيزي كه مد نظر من هست يك چيزي شبيه VPS ها است كه روي هر سرور چند سيستم مجازي داخلي هست و با اي پي اختصاصيش ميشه بهش ريموت كرد البته من فقط يكي رموت بشه كافيه
ميشه راهنمايي كنيد
با تشكر

blacktiger
01-04-2012, 09:25
چون آیپی اینولیده با نصب team viewer در مبدا و مقصد میتونید کارتون رو انجام بدید. فقط باید اجازه نصب این نرم افزار رو داشته باشید.

farsitools
01-04-2012, 22:50
چون آیپی اینولیده با نصب team viewer در مبدا و مقصد میتونید کارتون رو انجام بدید. فقط باید اجازه نصب این نرم افزار رو داشته باشید.

با تشكر از شما دوست گرامي
كل سيستم در اختيار من هست فقط مي خواهم به صورت مستقيم به كلاينت مد نظر رموت كنم و اصلا هم مايل به استفاده از تيم ويور نيستم
اين در حالي است كه با وب رموت مي شود اين كار را انجام داد اما با RDC نميشه مي دونم كه يك راهي است اما چيه يادم نيست اگر ممكنه كمك كنيد
يك سئوال ديگه آيا احتمال تفاوت رنج اي پي داخلي 192.168.10.1 با مودم 192.168.1.1 مي تونه پورت فرواردينگ مودم را رد كنه؟