PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ از آمریکا (اگه شما بودید چی انتخاب میکردین؟)

farzad3620
31-03-2012, 19:34
دوستان و اساتید محترم سلام

مستقیم میرم سراصل مطلب

یکی از اقوام ما تو نیویورک آمریکا زندگی میکنه تا دوماه دیگه میخواد یه سفر بیاد ایران بهش گفتم امکانش باشه برام بیاره البته خودش زیاد وارد نیست میخوام اینترنتی سفارش بدم به آدرس خونش
خلاصه اینکه اگه شما بودید چی سفارش میدادید لطفا منو راهنمایی کنید

حتما 15.6 به بالا باشه از دوتومن هم بیشتر نشه
از کجای اینترنت سفارش بدم که مشکلی پیش نیاد ؟ سایت رسمی شرکت ها باشه خوبه یا از فروشگاههای اینترنتی نظیر آمازون و ebuy باشه بهتره؟

formol1
31-03-2012, 20:54
دوستان و اساتید محترم سلام

مستقیم میرم سراصل مطلب

یکی از اقوام ما تو نیویورک آمریکا زندگی میکنه تا دوماه دیگه میخواد یه سفر بیاد ایران بهش گفتم امکانش باشه برام بیاره البته خودش زیاد وارد نیست میخوام اینترنتی سفارش بدم به آدرس خونش
خلاصه اینکه اگه شما بودید چی سفارش میدادید لطفا منو راهنمایی کنید

حتما 15.6 به بالا باشه از دوتومن هم بیشتر نشه
از کجای اینترنت سفارش بدم که مشکلی پیش نیاد ؟ سایت رسمی شرکت ها باشه خوبه یا از فروشگاههای اینترنتی نظیر آمازون و ebuy باشه بهتره؟
اینجا چندتا سوال پیش می آد.
1- چه مارکی خودت دوست داری
2- کاربردت ؟
3- گفتی تا دوتومن (اگه فامیلت می خواد برات بیاره که حتما با دلار می خره حالا سوال اینجاست که وقتی می خوای باهاش حساب وکتاب کنی دلا رو چطوری بهش می دی بادلار 1200 یا 2000 تومن )دقیقا مشخص کن
اگه انتخابتو کردی که بهتره ازخوسایت رسمی شرکت ها بگیری

merikhi
01-04-2012, 22:09

گمونم اینو باید از خود ایشون بپرسید! به هرحال کردیت کارت دارند و ممکنه فروشگاههای خاصی براشون مزایای خرید بیشتری داشته باشه و ارزونتر بتونن بخرن.
از خارج میخری با توجه به اینکه از شرکتهای اصلی خرید میکنی هر چی خودت دوست داری بگیر.میتونی سری Envy اچ‌پی رو یه نگاهی بندازی اگه مشخصاتش مناسب باشه برای کارت لپ‌تاپهای بسیار خوبی هستند. تو ایران هم خیلی کمیاب هستند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohsen_hot20
05-04-2012, 13:55
apple هم بگیری بد نیست

farzad3260
17-04-2012, 03:54
شما من هستید؟؟؟:دی

اگه دلار رو مسافرتی حساب کنیم یه MD318 اپل بگیری تمومه...زندگی!!!!!

Farshid72
19-04-2012, 23:29
بنظر من وارد سایت سازندگاه لپ تاپ بشید و به صورت custom و مناسب با نیازتون لپ تاپ مناسب رو سفارش بدید

dashizm
07-05-2012, 10:44
یه مک بوک ایر سفارش بدی بیشترین برد رو کردی