PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود تمامی آپدیت های ویندوز 7

esmaelnz
31-03-2012, 18:53
سلام خدمت دوستان گلم خیلی فروم تخصصی خوبی دارین مخصوصا کاربران که واقعا تخصص دارن تو کل ویندوز

فکر کنم شما هم مثل من مشکل دانلود آپدیت های ویندوز 7 رو دارید که کلا واسه آپدیت دو راه هست
1: استفاده از خود ویندوز آپدیت که بحث کمبود حجم دانلود پدر در میاره
2: استفاده از برنامه ها که بیشترشون مشکل دارن یا بعضی از آپدیت ها رو دانلود نمیکنن مثل autopatcher که الان بزنی همش 75مگ آپدیت دانلود میکنه

ولی من یه سایت پیدا کردم که تمام آپدیت های ویندوز 7 رو به صورت روزانه میزاره که واسه خود منم جالب بود که هر ماه آپدیت کلی رو تو یه فایل به صورت فشرده شده میزاره و یه فایل دستوری داره که وقتی میزنی اتومات خودش تمام آپدیت هارو که تو پوشه هست نصب میکنه که در نوع خودش ابتکار جالبی هست

آدرس : updates.mihgroup.eu.org

امیدوارم بدردتون بخوره

الان آخرین آپدیتی که فشرده شده هست اولین آپدیتی که توی سایت هست به رنگ آبی
KB000000 Hotfix package up to 19th of March 2012

فقط خواهشا دوستان لطف کنن تاپیکو مهم کنن که در طی مرور زمان به صفحات بعد منتقل نشه ممنون

prince_fable
20-04-2012, 18:54
سلام
میشه توضیح بدی نحوه ی آپدیتش رو؟
الان که من ویندوز 7 ام خیلی قدیمیه همین اولی رو دانلود کنم؟
مرسی

jafarian
20-04-2012, 21:46
سلام
میشه توضیح بدی نحوه ی آپدیتش رو؟
الان که من ویندوز 7 ام خیلی قدیمیه همین اولی رو دانلود کنم؟
مرسی

بجای اینکار شمااز برنامه WSUS Offline Update یا که autopatcher استفاده کنید که کلیه آپدیتهای ویندوز که لازم باشه رو برای شما دانلود روی هارد ذخیره میکنن اتومات:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

prince_fable
21-04-2012, 23:07
بجای اینکار شمااز برنامه WSUS Offline Update یا که autopatcher استفاده کنید که کلیه آپدیتهای ویندوز که لازم باشه رو برای شما دانلود روی هارد ذخیره میکنن اتومات:20:

آخه مشکل من اینه که میخوام از اینترنت دانشگاه دانلود کنم و بعد بیام رو کامپیوتر خودم بریزم.

esmaelnz
25-04-2012, 11:54
آخه مشکل من اینه که میخوام از اینترنت دانشگاه دانلود کنم و بعد بیام رو کامپیوتر خودم بریزم.

آره همون اولی رو دانلود کن

senaps
25-04-2012, 12:43
یه سوال:
اپدیت هایی که قبلا خود سیستم اپدیت ویندوز دانلود کرده، کجا میره؟!!!
احتمالا نیاز باشه سیستمم رو ویندزوش رو دوباره نصب کنم، ولی متاسفانه سرعت اینترنتم همونی نیست که قبلا بود و نمیتونم این همه حجم اپدیت رو بگیرم.....

در مرود سایر برنامه ها یا امکاتی که از ماکروسافت دانلود میکنیم چی؟!!

zehneziba11
25-04-2012, 20:57
سلام
من دانلود کردم لطفآ توضیح میدین که الان باید چه کار کنم چه جوری باید ویندوزم رو آبدیت کنم

ممنون به خاطر معرفی سایت:11:

esmaelnz
01-05-2012, 17:30
سلام
من دانلود کردم لطفآ توضیح میدین که الان باید چه کار کنم چه جوری باید ویندوزم رو آبدیت کنم

ممنون به خاطر معرفی سایت:11:
یه فایل به اسم update.cmd هست اونو بزنید خودش تمام آپدیتهارو نصب میکنه

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

یه سوال:
احتمالا نیاز باشه سیستمم رو ویندزوش رو دوباره نصب کنم، ولی متاسفانه سرعت اینترنتم همونی نیست که قبلا بود و نمیتونم این همه حجم اپدیت رو بگیرم.....

در مرود سایر برنامه ها یا امکاتی که از ماکروسافت دانلود میکنیم چی؟!!

اصلا ربطی به آپدیتهای شما نداره این فایل تمام آپدیت های ارائه شده رو داره شما وقتی نصب میکنید اگه رو سیستمتون یکی از آپدیتها باشه که نصب نمیشه در ضمن رو تمام کامپیوترها هم میتونید استفاده کنید

behroz2602
05-06-2012, 16:29
سلام ببین عزیزم در یکی از سایتهای معتبر خواندم که یکی از آپدیتهای بخش مهم دانلودها هست که نباید دانلود بشه و اون هم اینه ( Update for Windows 7 for x64-based Systems (KB971033) آیا در این آدرس دانلودها تیک این گزینه برداشته شده یا نه و در صورت نه خودمان میتونیم این مورد را از آپدیتها حذف کنیم ؟ با تشکر فراوان

ilililililiili
03-12-2012, 00:23
یه سوال:
!!
همه ی آپدیت ها اینجاست
C:/Windows/SoftwareDistribution/Download

Step-Rap
04-12-2012, 10:21
سلام دوستان.. من دیروز سیستم رو از خود ویندوز آپدیت کردم..بعد تو درایو c حجم زیادی تقریبا 2 گیگ اشغال شده!ینی هر دفه بعد از یه مدت بخوای آپدیت کنی این همه حجم میگیره ؟؟
فقط 490 مگ دانلود کرده ولی نمیدونم چرا انقد با اینیستالشون حجمش زیاد شده ؟!
میتونم فایل هایی که تو C:/Windows/SoftwareDistribution/Download هستند رو پاک کنم ؟راهی نیست حجمشو مثل قبل کنم ؟
یه سوال دیگه هم داشتم .. کلا واسه من 81 تا آپدیت مهم بود که دانلود کرد . بعد از بین بینا 79 تاشو نصب کرد بقیشو زد failed.چرا و چی کار باید انجام بدم ؟