PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات پارتیشن های هارد

aminpolaris
31-03-2012, 14:00
سلام
تورو خدا کمکم کنید،فکر میکنم هاردم سوراخ سوراخ شده!
ممکنه کمک کنید بگید فضای هارد رو چطور میتونم از این حالت دربیارم؟ و فضاهای Free space و Unallocated رو بهم بچسبونم یا اینکه همه رو یکجا کنم
اینم عکسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با نرم افزار پارتیشن مجیک نمیشه چون روی ویندوز سون کار نمیکنه(در اصل این دست گلی هست که نرم افزارParagon Partition Manager v9.0 Professional به آب داده)
علاوه بر پاسخی که شما میدید،آیا اف-دیسک و پاک کردن همه ی درایوها و ایجاد درایوهای جدید هم موثره؟

ata.royalfalcon
01-04-2012, 01:20
سلام
تورو خدا کمکم کنید،فکر میکنم هاردم سوراخ سوراخ شده!
ممکنه کمک کنید بگید فضای هارد رو چطور میتونم از این حالت دربیارم؟ و فضاهای Free space و Unallocated رو بهم بچسبونم یا اینکه همه رو یکجا کنم
اینم عکسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با نرم افزار پارتیشن مجیک نمیشه چون روی ویندوز سون کار نمیکنه(در اصل این دست گلی هست که نرم افزارParagon Partition Manager v9.0 Professional به آب داده)
علاوه بر پاسخی که شما میدید،آیا اف-دیسک و پاک کردن همه ی درایوها و ایجاد درایوهای جدید هم موثره؟

سلام
اگر اطلاعات برای شما مهم هست پیشنهادم اینه که همه رو در جای دیگری ذخیره کنید . اگر نصب مجدد ویندوز برای شما امکانپذیر هست که چه بهتر !!! یه DVD نصب ویندوز سون بخرید و سیستمتان را با آن بوت کنید و در مرحله پارتیشن بندی کلیه پارتیشنهای موجود رو حذف کنید و پیشنهادم اینه که حداکثر 4 عدد پارتیشن با فرمت NTFS بسازید .

aminpolaris
01-04-2012, 08:01
سلام
اگر اطلاعات برای شما مهم هست پیشنهادم اینه که همه رو در جای دیگری ذخیره کنید . اگر نصب مجدد ویندوز برای شما امکانپذیر هست که چه بهتر !!! یه DVD نصب ویندوز سون بخرید و سیستمتان را با آن بوت کنید و در مرحله پارتیشن بندی کلیه پارتیشنهای موجود رو حذف کنید و پیشنهادم اینه که حداکثر 4 عدد پارتیشن با فرمت NTFS بسازید .

با سلام مجدد
این فضاهایی هم که با علامت مشخصشون کردم رو هم میشه توی همون مراحل نصب سون پاک کرد و هارد رو یکپارچه کرد؟
نرم افزاری سراغ ندارید که بدون نصب کردن ویندوز جدید بشه از توی همون ویندوز این کاری که شما میگی رو انجام بده؟
خیلی ممنون

ata.royalfalcon
01-04-2012, 11:18
با سلام مجدد
این فضاهایی هم که با علامت مشخصشون کردم رو هم میشه توی همون مراحل نصب سون پاک کرد و هارد رو یکپارچه کرد؟
نرم افزاری سراغ ندارید که بدون نصب کردن ویندوز جدید بشه از توی همون ویندوز این کاری که شما میگی رو انجام بده؟
خیلی ممنون

سلام
بله عزیز دلم . در همان مرحله پارتیشن بندی که یکی از قسمتهای نصب ویندوز سون هست میتونید کلیه پارتیشنهای موجود (چه علامت زده و چه علامت نزده) رو حذف کنید و دوباره پارتیشن بندی کنید . بهتره که حداکثر 4 پارتیشن بسازید و پارتیشن ویندوزی بیشتر از 40 گیگ نباشه .
نکته مهم این هست که با حذف پارتیشنها اطلاعات موجود در آن از بین خواهد رفت .
برای پارتیشن بندی تحت ویندوز من خودم از Acronis Disk Director Home استفاده میکنم .