PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در سایت های FAVORITES

masoud71
30-03-2012, 22:31
سلام وقت شما بخیر
من از امروز روی بعضی از لینک های FAVORITES توی اینترنت اکسپلوررم کلیک می کنم با ارور زیر برخورد می کنم
دلیلش چیه؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 10:31 PM ---------- Previous post was at 10:30 PM ----------

عکس رو کجا آپلود کنم؟

jafarian
30-03-2012, 23:58
عکس داخل سایت پایین آپلود کنید از نوع اینجا بزارین:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud71
31-03-2012, 00:43
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Ghaioom
31-03-2012, 06:21
برید Start>Run بعد تایپ بشه regsvr32 urlmon.dll بعد ok یا اینتر کنید ببینید درست میشه یا نه.

masoud71
31-03-2012, 11:48
سلام
نه نشد
انگار تمام سایت های توی FAVORITES خود به خود شورتکات شدن
برام خیلی مهمه
خواهشا کمکم کنید

jafarian
31-03-2012, 13:15
شما 4 تا روش پایین برای فیکس کردن این ارور برین

روش اول

سرچ منوی استارت باز کنید دستور Disk Cleanup وارد کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدش فضای دیسک خودتون پاکسازی کنید

روش دوم

به پوشه user name خودتون برین C:\Users\USER NAME بعدش طبق شکل اول روی پوشه Favorites کلیک راست گزینه Properties انتخاب کنید بعد به سربرگ Location tab برین گزینه restore default location انتخاب کنید تایید اوکی کنید بیاین بیرون

روش سوم

مرحله اول

به قسمت Internet Options اکسپلورر برین بعدش سربرگ Advanced اونجا روی گزینه Reset کلیک کنید بعدش تیک گزینهDelete personal settings بزنید بعدش روی گزینه بعدم روی دکمه Reset کلیک کنید تایید کنیدببینید فیکس میشه

مرحله دوم

اگر از ie9 استفاده میکنید داخل سرچ منوی استارت دستور view installed updates وارد کنید روی این گزینه کلیک کنید بعدشم اینترنت اکسپلورر خودتون پیدا کنید از نوع نصب کنید

روش چهارم

پنجره run اجرا کنید داخلش دستور regedit تایپ اینتر کنید بعدشم به این مسیر پایین برین طبق شکل دوم

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl

بعد رو پوشه آخر که بارنگ سبز مشخص کردم کلیک راست کنید طبق شکل یک کی درست کنید اسمشم
FEATURE_URLFILE_CACHEFLUSH_KB936881 بزارین بعد داخل پنجره سمت راست کلیک کنید یک dword از نوع 32 بیتی بسازین اسمشم iexplore.exe بزارین بعدم روش دبل کلیک کنید مقدارش 1 بدین تایید اوکی کنیدرجیستری ببنیدین سیستم ریستارت کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)