PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : restart شدن ویندوز بهد از هر تقریبا نیم ساعت+متن ارور

hyesteghlal
30-03-2012, 13:46
سلام.من تقریبا یک هفته است که ویندوزم به از تقریبا هر نیم ساعت یک صفحه آبی ظاهر میشه و زیرش 100 درصد پر میشه و بعد ری استارت میشه.بع از ری استارت شدن این پیغام میاد:

Problem signature:

Problem Event Name: BlueScreen

OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Locale ID: 1033

Additional information about the problem:

BCCode: 1000007e

BCP1: C0000005

BCP2: 8827060D

BCP3: 807E2BC0

BCP4: 807E27A0

OS Version: 6_1_7601

Service Pack: 1_0

Product: 256_1

Files that help describe the problem:

C:\Windows\Minidump\033012-21578-01.dmp

C:\Users\Yeganeh\AppData\Local\Temp\WER-45828-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:

C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt

ویندوز من هم windows7 ultimate هست.مشکل چیه؟چطور حل میشه؟:19:

jafarian
30-03-2012, 13:56
به شاخه ویندوز برین فایل درون پوشه minidump داخل لینک پایین آپلود کنید اگر صفحه بلواسکرین حین عمل ریستارت دریافت میکنید:20:

hyesteghlal
30-03-2012, 20:33
نه بعد از ریستارت صفحه آبی نمیاد.فقط قبل از این که ریستارت بشه.یکی گفت فن cpu دور تندش خراب شده داغ میکنه برای همین ریستارت میشه.درسته؟

jafarian
30-03-2012, 21:24
نه بعد از ریستارت صفحه آبی نمیاد.فقط قبل از این که ریستارت بشه.یکی گفت فن cpu دور تندش خراب شده داغ میکنه برای همین ریستارت میشه.درسته؟

یک علتش شاید از گرم شدن cpu باشه درضمن اگر cpu داغ کنه بر طبق یک ساعت معینی ریست نمیشه سیستم شمامیگین سیستم هر نیم ساعت یکبار ریست میشه برای اینکه مطمئن بشین از cpu یا نه برنامه hwinfo32 رو دانلود کنید به سربرگ sensor این برنامه برین یک عکس کامل از اونجا اینجا آپلود کنید درضمن شمافایل dump هم دارین به همون مسیری که گفتم برین فایل دامپ داخل همون لینک قرار بدین.

hyesteghlal
31-03-2012, 18:09

بیا داداش ان هم عکسش

[/URL][url][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

smahdis
31-03-2012, 18:14
اگر فن سی پی بو باشه, روی کامپیوتر فشار بیاری صفحه آبی میاد. مثلا با فایر فاکس 50 تا تب باز کن یا با فوتوشاپ کارهای سنگین انجام بده یا تری دی مکس و... اگر دیدی به محض اینکه یکم فشار میاد روش ریستارت میکنه, مال فن سی پی یو هست.

وگرنه, این سه قطعه به ترتیب میتونه مشکل داشته باشه:

پاور, مادر بورد, گرافیک

hyesteghlal
31-03-2012, 18:17
چرا هر کار میکنم عکس نمیذاره؟؟؟
لینکش رو میزنم میاد بهد که save رو میزنم میره!!!
لینکش رو هم که میذارم نصفه میاد
اینم لینکش که اینجا نمیاد:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jafarian
31-03-2012, 22:28
برنامه prim95 دانلود کنید ازلینک پایین بعدشم اون برنامه های که گفتم مال نمایش دمای سیستم اجرا کنید بعدم یک عکس بگیرین داخل سایت پایین آپلود کنید اینجا قراربدین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F)