PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید : از 800 تا حداکثر 1200

nemomovies
30-03-2012, 10:53
دوستان سلام
صادقانه از خرید ضبط و باند و نحوه نصب "هیچ" نمیدانم !!!

دنبال "دوپس / دوپس" نیستم.....:41:
دنبال "تصویر" هم نیستم.....:41:
فقط سیستمی میخوام که صدای "بسیار بسیار" صاف و رسائی داشته باشه....:20:
اگه نیاز به ساب هم هست، مشکلی از جهت فضا ندارم
و ضبط آن بسیار با دوام باشه و به هر خط و خشی روی دیسک حساس نباشه!!

بودجه من 800 هزار تومان است:46:
ولی اگه مثلا کسی بهم بگه که اگه 200 تا 300 هزار تومان روی پولت بذار تا کانفیگ شاخی نصیبت بشه، قبول میکنم و بودجه را افزایش میدم:21::21:
لطفا "برند" و "تولیداتی" را پیشنهاد بدید که موجود باشه و از دور خارج نشده باشه

در ضمن دوستان ماشین من "ریو" است ......
اگه نیاز به باطری و چیزهای اضافه تری برای این هدف است، لطفا راهنمائی کنید:40::40:

پیشاپیش ممنونم

nemomovies
31-03-2012, 14:01
آقایون!! یکی یکی لطفا!
ترکونید این تاپیک و از بس نظر دادید!:27:

aaarrraaassshhh
02-04-2012, 01:40
شما اگه کیفیت میخوای کامپوننت ببند یکی جلو یکی عقب 1 آمپم واسشون میبندی

1 ساب تو باکس میخوای با 1 امپ واسش :8:

این راهنمایی من بود :31:

برای مدل هدیونیت کامپوننت و آمپ اساتید باید بیان نظر بدن

موفق باشی شرمنده نتونستم کمک خاصی بکنم :11:

gen2zsr
02-04-2012, 10:07
سلام. دوست عزیزمون آرش راست میگه.

شما میتونی یه هدیونیت 7150 پایونییر بگیری. اگرم دیدی بودجت کم میاد برو بازار بین پخش های دمو دار پایونیر ببین قیافه کدومش قشنگ تره اونو بگیر.

اگه کامپوننت بگیری کیفیت صدای خوبی بهت میده ولی من رو سیستم یکی ار بچه ها دیدم که کاری کرده بود که به فکر من نرسیده بود و با یه جفت اسپیکر کیفیت صداش معرکه بود. شما اگه یه اسپیکر Kicker KS693 بگیری و صدای low و bass باندتو کاملا ببندی مثل این میمونه که دو تا تیوتر اندازه کله اسب گذاشته باشی رو سیستمت. به نظر من که از کامپ بهتره البته اینم بگم که سلیقه ای هستا همین جوری نمیشه نظر داد باید خودت بشنوی.
چیز بعدی که لازم داری که ساب هست که کنار به باکس سیلد که واست صدای low رو که از اسپیکرت حذف کردی واست جبران کنه. ساب هم میتونی Alpine Type R 12 یا اونم Kicker CVR 12 بگیری.
میمونه یه آمپ خوب که راستش من تو امپ زیاد حرفه ای نیستم ولی فکر کنم که آمپ 4 کانال که تو بازار پره و 6000 یا 7000 وات هست جوابتو بده.
سوال دیگه بود در خدمتم

aaarrraaassshhh
02-04-2012, 10:55
دوسته عزیز gen2zsr این آمپایی که روشون نوشته 6000 یا 7000 وات همش دروغه اونم 4 کانال

هدیونیت 7150 دارم کامله 3 تا خروجی هم داره. من خریدم 250 اما 500 هم قیمت میدن نخری بهتره. 8016 کننود بخر

کامپوننت هرتز بخر خودم دارم راضیم. اگه بودجه داری هرتز ESK163L بخر که 3 تیکست.واسه جلو هم میتونی esk165 بخری.

واسه بقیه سیستم از حمید آقا با آِدی hamidr15 کمک بگیر ایشون در زمینه سیستم وارد ترن و 1 جورایی استاده ما. عجله هم نکن.

سمت مارکهای booster,primier,teak,mb acoustic,....... نرو

موفق باشی:11:

nemomovies
02-04-2012, 21:10
دوسته عزیز gen2zsr این آمپایی که روشون نوشته 6000 یا 7000 وات همش دروغه اونم 4 کانال

هدیونیت 7150 دارم کامله 3 تا خروجی هم داره. من خریدم 250 اما 500 هم قیمت میدن نخری بهتره. 8016 کننود بخر

کامپوننت هرتز بخر خودم دارم راضیم. اگه بودجه داری هرتز ESK163L بخر که 3 تیکست.واسه جلو هم میتونی esk165 بخری.

واسه بقیه سیستم از حمید آقا با آِدی hamidr15 کمک بگیر ایشون در زمینه سیستم وارد ترن و 1 جورایی استاده ما. عجله هم نکن.

سلام. دوست عزیزمون آرش راست میگه.

شما میتونی یه هدیونیت 7150 پایونییر بگیری. اگرم دیدی بودجت کم میاد برو بازار بین پخش های دمو دار پایونیر ببین قیافه کدومش قشنگ تره اونو بگیر.

اگه کامپوننت بگیری کیفیت صدای خوبی بهت میده ولی من رو سیستم یکی ار بچه ها دیدم که کاری کرده بود که به فکر من نرسیده بود و با یه جفت اسپیکر کیفیت صداش معرکه بود. شما اگه یه اسپیکر Kicker KS693 بگیری و صدای low و bass باندتو کاملا ببندی مثل این میمونه که دو تا تیوتر اندازه کله اسب گذاشته باشی رو سیستمت. به نظر من که از کامپ بهتره البته اینم بگم که سلیقه ای هستا همین جوری نمیشه نظر داد باید خودت بشنوی.
چیز بعدی که لازم داری که ساب هست که کنار به باکس سیلد که واست صدای low رو که از اسپیکرت حذف کردی واست جبران کنه. ساب هم میتونی Alpine Type R 12 یا اونم Kicker CVR 12 بگیری.
میمونه یه آمپ خوب که راستش من تو امپ زیاد حرفه ای نیستم ولی فکر کنم که آمپ 4 کانال که تو بازار پره و 6000 یا 7000 وات هست جوابتو بده.
سوال دیگه بود در خدمتم

شما اگه کیفیت میخوای کامپوننت ببند یکی جلو یکی عقب 1 آمپم واسشون میبندی

1 ساب تو باکس میخوای با 1 امپ واسش :8:

این راهنمایی من بود :31:

برای مدل هدیونیت کامپوننت و آمپ اساتید باید بیان نظر بدن

موفق باشی شرمنده نتونستم کمک خاصی بکنم :11:

دوستان دمتون گرم
از همگی ممنونم

gen2zsr
03-04-2012, 09:49

من که نگفتم اون آمپ ها واقعا 6000w هستند. گفتم واسه قیمت بهتر جواب کار این دوستمونو میده. ولی به هر حال پیشنهاده تصمیم با خوده دوستمونه