PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در باز نشدن administrator

alirezaasemani49
30-03-2012, 00:06
سلام,یکی از دوستان من این مشکل را که در ادامه میگویم,دارد.لطفا بگید این مشکل از کجاست؟راه حل اساسی برای رفع این مشکل چیست؟
نقل قول: روی لپ تاپم ویندوز سون نصب کردم البته از ویندوز های تحت سفارش lenovo بعد چون روی لپ تاپم ویندوز اورجینال نبود اومدم با windows loader 2.1.2 کرکش کردم و حتی آپدیتش رو هم بستم بعد از حدود 3 الی 4 روز و استفاده مداوم و آنلاین بودن دائم الان قسمت های مربوط یه administrator از کار افتاده.
مثلاً توی cmd وقتی دستور sfc /scannow رو میزنم ودی وی دی ویندوز هم توی دستگاه گذاشتم پیغام "you must be an administrator running a console session in order to use the sfc utility " رو میده و یا مثلا توی استارت روی computer که راست کلیک می کنم و گزینه manage رو میزنم یه باکس با عنوان explorer.exe و با پیغام "windows cannot find.make sure you typed the name correctly, and then try agin." رو میده و فقط یک گزینه ok رو برای کلیک داره و روی هر کدوم از فسمت های دیگه administrator رو که میزنم همین پیغام اما با آدرس اون نرم افزار رو میده البته نرم افزار هایی که نیاز به run as administrator نداشته باشن رو به راحتی باز میکنه
با تشکر از هر کسی به من کمک کنه
من به او گفتم سیستم شما ویروسی شده,آیا اشتباه کردم؟ گفتم:از طریق سیف مود یا ریجستری درست کند؟اشتباه کردم؟

jafarian
30-03-2012, 12:49
برای گزینه sfc \scannow داخل سرچ استارت وقتی که دستور cmd رو وارد کردن روی این گزینه کلیک راست کنن بعدشم گزینه run as administrator انتخاب کنن برای اون یکی مورد هم منوی run اجرا کنن داخلش دستور compmgmt.msc تایپ اینتر کنن علت دیگه هم از ویروس میتونه این مشکل به وجود بیاد که پیشنهاد من اینه که سیستم خودشون با برنامه Malwarebytes' Anti-Malware فول اسکن کنن آخر سرم پیشنهاد repair سیستم از داخل خود ویندوز با dvd ویندوز میدم:20:

alirezaasemani49
30-03-2012, 18:58
برای گزینه sfc \scannow داخل سرچ استارت وقتی که دستور cmd رو وارد کردن روی این گزینه کلیک راست کنن بعدشم گزینه run as administrator انتخاب کنن برای اون یکی مورد هم منوی run اجرا کنن داخلش دستور compmgmt.msc تایپ اینتر کنن علت دیگه هم از ویروس میتونه این مشکل به وجود بیاد که پیشنهاد من اینه که سیستم خودشون با برنامه Malwarebytes' Anti-Malware فول اسکن کنن آخر سرم پیشنهاد repair سیستم از داخل خود ویندوز با dvd ویندوز میدم:20:
سلام,ممنون از راهنمایی شما.
اما اگر دقت کرده باشید,دوستم میگه قسمتهای مربوط به run as administrator از کار افتاده.در مورد دیگر باید عرض کنم که کفته که بعد از وارد کردن دستور sfc /scannow چه پیغامی به من میده

jafarian
30-03-2012, 21:30
برای استفاده از دستور sfc /scannow باید پنجره cmd رو در حالت run as administrator اجرا کنید برای اینکارم از سه تا راه میتونید استفاده کنید راه اول داخل سرچ استارت که دستور cmd رو وارد کردین همزمان کلیدهای Ctrl+Shift + Enter بزنید تا پنجره cmd تو اون حالت اجرا بشه روش دوم طبق شکل اول عمل کنید تیک گزینه مورد نظر بزنید روش سوم هم طبق شکل دوم عمل کنید تیک گزینه مورد نظر بزنید آخرسرم repaire ویندوز به همراه اسکن سیستم لا اون برنامه که معرفی شد فراموش نشه .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

alirezaasemani49
30-03-2012, 23:41
سلام,من واقعا ممنونم که اینقدر شما برای راهنمایی و رفع اشکال کاربران فعال هستید.
آیا بنظر شما این مشکل بخاطر ویروس نیست؟آیا اگر از طریق سیف مود یکبار با آنتی ویروس فول اسکن کند بهتر نیست؟

jafarian
31-03-2012, 00:07
سلام,من واقعا ممنونم که اینقدر شما برای راهنمایی و رفع اشکال کاربران فعال هستید.
آیا بنظر شما این مشکل بخاطر ویروس نیست؟آیا اگر از طریق سیف مود یکبار با آنتی ویروس فول اسکن کند بهتر نیست؟

دوست عزیز بهتره بزارین سئوالهای داخل انجمنهای دیگه رو افراد داخل اون انجمن جواب بدن بهتره شما سئوالهای داخل انجمن دیگه رو داخل این انجمن مطرح نکنید چون همین جوابی که من دادم داخل انمجن پایینم کپی شده .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] om%2Fforum%2Fthread110611.html)

alirezaasemani49
31-03-2012, 17:27
[QUOTE=jafarian;6933790]دوست عزیز بهتره بزارین سئوالهای داخل انجمنهای دیگه رو افراد داخل اون انجمن جواب بدن بهتره شما سئوالهای داخل انجمن دیگه رو داخل این انجمن مطرح نکنید چون همین جوابی که من دادم داخل انمجن پایینم کپی شده .

دوست عزیز,jafarian اگر توجه کرده باشید من مشکل یک کاربر را مطرح کردم و این هم جزو قوانین این سایت نیست که اگر کسی مشکلی دارد در سایت دیگر حق ندارد در این سایت آن مشکل را مطرح کند. در آن سایت ( انجمن نیست) اون کاربر هنوز مشکلش حل نشده.همچنین چه اشکالی دارد که اگر کسی مشکلی دارد در سایت دیگری هم مطرح کند؟شاید کسی دیگر هم باشد در همین سایت که همین مشکل را دارد و دیگر لازم نباشد که تاپیک جدید بزند و از طرفی شاید مشکل آن کاربر در این سایت حل شود.
در کل ما کاربران در این سایتها عضو میشویم که از هم چیزی یاد بگیریم که اگر کسی در جای نیاز داشت به او هم یاد بدهیم.(چه در این سایت و چه در سایتهای دیگر)
اگر از لحاظ منبع میگویید من در ویرایش و اضافه کردن جواب منبع را ذکر کردم.
یک گزینه بعنوان گزارش هم وجود دارد.

wordist
01-04-2012, 23:39
درسته اینکار در قوانین آورده نشده ولی بدیهیات نیازی به توضیح نداره

یک اخطار در کارنامه شما ثبت شد

+

ذکر منبع از ایراد کار کم نمیکنه