PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم فزار اجرای فایل های IOS

S.R Download
29-03-2012, 20:42
سلام من یه فایل با پسوند آی او اس دانلود کردم اما بلد نیستم روی دی وی دی رایتش کنم حجمش هم تقریبا 6 گیگ هست توروخدا کمک کنید :19:

jafarian
29-03-2012, 22:19
همچین پسوندی اصلا وجود نداره اگر منظورتون iso که با برنامه Virtual CloneDrive میتونید راحت بازش کنید:20:

S.R Download
30-03-2012, 10:05
بله بله منظورم همون بود اون برنامه را دانلود کردم ولی بلد نیستم باهاش کار کنم لطف میکنید آموزشش را هم بدید

jafarian
30-03-2012, 13:29
اگر بخواین روی سیدی رایتش کنید از برنامه ImgBurn برای رایت کردنش استفاده کنید اگر هم بخواین داخل درایو مجازی قرارش بدین از اون برنامه ای که معرفی کردم استفاده کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

S.R Download
01-04-2012, 19:42
من نرم افزار imgburn را دانلود کردم و همه چی به خوبی و خوشی داشت تموم میشد که یکدفعی پیام داد دیسک شما فقط 4 گیگ جا دارد من فکر میکردم که بعد از این که دی وی دی اول پر میشه یه پیام میده که دی وی دی بعدی را در داخل دیسک بذارید آخه من شبه عیدی دیویدی 6 گیگی از کجا گیر بیارم باید چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

jafarian
01-04-2012, 23:18
برنامه اگر بصورت بوت باشه که نمیتونید کاری کنید اما اگر بصورت بوت نباشه میتونید روی فلش بریزین داخل سیستم دیگه روی درایو مجازی اجراش کنید اگر فعلا براتون مقدور نیست روی dvd رایتش کنید برای درایو مجازی هم از همون برنامه که معرفی شد استفاده کنید .