PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كسي تونسته با تلفن كامپوتر حرف بزنه؟اگه تونستين جوابمو بدين

Mohammad amir bazrafshaN
08-07-2006, 05:10
به نام خدا

دوستان عزيز ميخواستم ببينم چطوري شما يا رايانه تون شماره گيري و صحبت ميكنيد.نرم افزارها رو دارم ولي اينكه ميكروفون رو به كجا وصل كنم تا صدا بره رو نميدونم.اگه ميدونيد كمكم كنيد

.:.ممنون.:.

stephanie
08-07-2006, 09:49
من هم بلد نيستتم

يكي توضيح بده

shahedi
08-07-2006, 11:42
دو راه هست يكي اينه كه فيش ميكروفن را به پشت كيس جايي كه عكس ميكروفنه وصل كني و بعد برا سيستمت تعريف كني يكي ديگه فيش اتصال جلوي كيس استفاده كني اما قبلش حتما دو فيش ديگه رو نصب كن تا اتصال جلو و پشت برقرار شه

mohammad hamed
08-07-2006, 20:36
بايد با نرم افزار اين كار رو بكنيد. در ضمن بايد مدوم شما كارت صوتي هم داشته باشد و راانداز اون هم بدرستي نصب شده باشد . در قسمت ديسايو منجر و بعد سوند با يد كارت صوتي مودم هم وجود داشته باشد.

Mohammad amir bazrafshaN
09-07-2006, 04:42
محمد حامد عزيز سلام

مودم من اينتل 56ep و از اونايي هست كه لينوكس هم شناسايي داره.كارت صداش هم موقع نصبش نصب ميشه اما ميخوام ببينم فيش ميكروفون رو به ورودي ميكروفون مودم كه وصل ميكنم صدا نميره.به ورودي كارت صدا هم كه وصل ميكنم بازهم نميره.

Shahedi عزيز سلام.اين تنظيمات رو چطوري بايد انجام داد؟اگه راهنمايي بكنيد ممنون ميشم.چون ديگه جايي به ذهنم نميرسه كه دستكاري نكرده باشم

mohammad hamed
09-07-2006, 09:00
توي برنامه اي كه دانلود مي كني تنظيم ميكني كه از خود مودم باشه يا كارت صدا.

nima_kiyaniyan
10-07-2006, 14:02
اقا نميشه كاملتر توضيح بديد؟

Mohammad amir bazrafshaN
11-07-2006, 11:39
آره.منم ميگم.دوست عزيز شما توي يه نرم افزار كه خودت تونستي باهاش حرف بزني اين تنظيمات رو توضيح بده

shahedi
11-07-2006, 19:36
آقا جون اول بگو ميكروفن رو درست نصب كردي اگه كردي من خودم نرم افز برات معرفي كنم
اگه تو نصب ميكرفن مشكل داري پشت كيس رو نگاه كن چند تا جا فيش رنگي هست رو يك كدوم عكس ميكرفن كشيده حالا به اونجا نصب كن بعد اگه سيستم تشخيص نداد تعريف كن براش

cdplayer
13-07-2006, 07:54
ميگن با اين جور مودم ها ي داخلي نميشه فقط با مودم اكسترنال ميشه

mahsoft
13-07-2006, 08:48
عزیزم من رو لبتابم امتحان کردم

چون میکرفنش قویه

ولی رو کامپیوتر pc

2 راه داره

یا مودم شما جای سوکت میکرفن داره

یا اگه نداره به میکرفن خود کارت صوت وصل کن

حالا از منوی ولوم کنترل که کنار ساعت ویندوز هم هست منوی میکرفن رو بلا بکش حالا تماس بگیر تمومه

از این برنامه مسیر ویندوز اکسپیتو دنبال کن

Program Files\Windows NT

dialer.exe

شماره تماس رو وارد کن بقیشو دیگه رونده

Mohammad amir bazrafshaN
13-07-2006, 11:13
دوست عزيز آنقدر هم كه فكر ميكنيد مبتدي نيستم.بله ميكروفون سالم هست و كار ميكنه.باهاش صدا ظبط ميكنم و خيلي كاراي ديگه.اما سئال اينجاس كه تنظيمات داخل نرم افزار رو چطوري بايد تغيير داد.اصلا كجاي نرم افزار بايد رفت؟
ماه سافت عزيز من به مودمم كه جاي ميكروفون داره وصل كردم تنظيمات ولوم رو هم انجام دادم اما صدا نميره.به ميكروفون كارت صدا هم زدم باز هم مشكل داشت روي مودم زولتريكس داخلي هم امتحان كردم باز هم صدا نميرفت

shahedi
13-07-2006, 23:11
آيا نمايه بلندگو را كنار ساعت مشاهده مي كند روي آن دوبار كليك كنيد و در آپشن ميكرفن راتيك بزنيد

M.B.Asadi
14-07-2006, 06:06
يار در خانه و ما گرد جهان مي گرديم...
ويندوز يه برنامه ي توپ براي تلفن كردن داره اين برنامه تو program files دا خل پوشه ي windows nt با نام dialer قرار داره .اين برنامه با مودم ها ي بدون وويس هم كار مي كنه ولي اونوقت صداي طرف مقابل از مودم مياد!
راستي اين برنامه يه ويديو كنفرانس هم داره كه خيلي توپه!

Mohammad amir bazrafshaN
05-08-2006, 05:56
اتفاقا با نرم افزار ویندوز امتحان کردم.صدای من با میکروفون و از طریق کارت صدا میرفت ولی اینبار صدای طرف مقابل بود که قطع شد
و حتی از خروجی مودم هم صداش نمیاد.حالا چیکار کنم؟

sorset
08-08-2006, 09:18
سلام
اگه مودم ویس داشته باشه با کانکشن اینترنت هم میشه به راحتی این کار رو کرد
ولی سوال من اینه که اگه مودم ویس نداشته باشه نرم افزاری هست که بشه با میکروفون کارن صدا صحبت کرد؟

masoodbaba
23-09-2006, 17:08
آقا جون اول بگو ميكروفن رو درست نصب كردي اگه كردي من خودم نرم افز برات معرفي كنم
اگه تو نصب ميكرفن مشكل داري پشت كيس رو نگاه كن چند تا جا فيش رنگي هست رو يك كدوم عكس ميكرفن كشيده حالا به اونجا نصب كن بعد اگه سيستم تشخيص نداد تعريف كن براش
داداش من! شما به جای کلمه ی فیش رنگی خب رنگشو بگو آخه ! یه خونوادرم از نگرانی نجات بده دیگه!

amin_rogh
24-09-2006, 15:11
سلام
من از برنامه voipstunt كه از سايت زير ميتونيد بگيريد استفاده ميكنم.ميتونيد شماره گيري كنيد و همينطور ميتونيد با كساني كه از اين برنامه استفاده ميكنند همانند هر مسنجر ديگه اي بدون هزينه مكالمه و يا چت كنيد.من به اين دليل استفاده ميكنم كه با شارژ كردن اكانت بمبلغ 10 يورو ميتونم از سرويس تلفن مجاني تقريبا به تمام اروپا و امريكا و استراليا بمدت 120 روز و بدون محدوديت زمان مكالمه بهره مند بشم.از گوشي و ميكروفون معمولي استفاده ميكنم و كيفيت تبادل صدا هم به اندازه قابل قبولي در اغلب مواقع خوب است.از skypeهم ميتونيد استفاده كنيد كه همين امكانات رو داره بجز سرويس مكالمه مجاني.تنها مزيت اسكايپ اين است كه امكان كنفرانس را دارد اما وويپ اين امكان را ندارد.اميد وارم اين اطلاعات بدد شما بخورد.موفق باشيد.
امين رخ
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تپل
22-05-2007, 18:03
بالاخره كسي روش تست شده اي نداره ؟؟؟

mr saad
22-05-2007, 18:26
من با استفاز faxtalk این کار را انجام دادم .صدای طرف مقابل کاملا واضح بود ولی صدای من در آن سوی خط با این که ولوم را تا آخر زیاد کرده بودم خیلی ضعیف بود.