PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خواهش میکنم مشکل منو حل کنید واقعا به مشکل برخوردم

rezahamid69
28-03-2012, 20:01
من در فرووم بازی های کامپیوتری فعالیت دارم ولی یه مشکل الان دارم که مربوط به ویندوزه امیدوارم بتونید مشکلمو حل کنید ، ما یه افزودنی دارم که روی شبیه ساز پرواز نصب میکنیم اسمش هست pmdg 737 -900

موقعی که pmdg737ngx رو نصب میکنم درست وقتی که کادر نصب کامل میشه و باید گذینه finish بیاد ، بجاش یه error میده اینم پیغامشه :

please note : we are aboute to determine if your system needs certain microsoft redistributables . they are required by the pmdg 737 ngx . if you do not install these modules , the ngx my not run . please run these modules IF prompted

بعدش من ok رو میزنم ازم dir x میخواد که نصب کنم اونم تموم میشه حالا بعد این همه تفاسیر باید گذینه finish بیاد دیگه ؟ ولی نمیاد .

خوب کارایی که من کردم رو بگم که شما بدونید و کار خودمو به خودم دوباره نگید

* ویندوز عوض کردم ( windows 7 ultimat sp 1 )
* نرم افزار net frameworck ( ببخشید اگه اشتباه نوشتم ) رو نصب کردم حتی آپدیت هم کردم
* نرم افزار runtime رو هم نصب کردم و هم آپدیت کردم
* خود نرم افزار pmdg رو از سی دی کپی کردم توی هاردم و از طریق هار هم اینکار رو کردم باز هم نشد

حالا شما بگید باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

B.J.U
28-03-2012, 20:11
خب وفتی میرید تو FSX هواپیما هستش یا نه؟ اگه نیست احتمالا نسخه ای که دارید خرابه

rezahamid69
28-03-2012, 20:46
خب وفتی میرید تو FSX هواپیما هستش یا نه؟ اگه نیست احتمالا نسخه ای که دارید خرابه
نه هستش انتخابش میکنم ولی همون لحظه اول که وارد کابین میشم کامل از شبیه ساز میاد بیرون و کامل بسته میشه

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

خواهش میکنم مشکل منو حل کنید واقعا توی کف موندم باورتون نمیشه شب خواب نمیرم

B.J.U
28-03-2012, 22:32
رم شما 4 گیگ هست؟ و همچنین ویندوز 64 بیت؟ اگه آره باید دوباره دانولدش کنید از جای دیگه

rezahamid69
29-03-2012, 00:19
رم شما 4 گیگ هست؟ و همچنین ویندوز 64 بیت؟ اگه آره باید دوباره دانولدش کنید از جای دیگه
آره رم من 4 گیگ هست و ویندوز من هم 64 بیت . ولی من منظور شما رو نگرفتم چی رو باید دانلود کنم ؟