PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شناخته نشدن هارد اکسترنال هیتاچی

hezare24
27-03-2012, 20:42
با سلام خدمت دوستان عزیز

به تازگی یک هارد اکسترنال آداپتوری هیتاچی با ظرفیت 2 ترابایت خریدم
فرمت اولیه آن fat بود با نرم افزار Paragon Hard Disk Manager Pro 2010 فرمتشو تغییر دادم در حالی که نرم افزار داشت تغییر فرمت را اعمال می کرد از تغییر فرمت منصرف شده و نرم افزار را بستم پیغام ریستارت داده شد من هم ریستارت کردم وقتی سیستم بالا آمد هارد اکسترنال در my computer نشان داده نمی شد و فقط درایوی که نرم افزار هارد دیسک در آن بود نشان داده میشد توسط نرم افزار Paragon Hard Disk Manage و Partition Magic هارد اکسترنال شناخته نمی شد درصورتی که وقتی هارد را به گیرنده دیجیتال وصل می کنم به راحتی می شناسد و فیلم که ضبط میکنم روی هارد ذخیره می شود .
لطفا راهنمایی کنید چگونه هارد را به صورت اول در آورم تا کامپیوتر آن را بشناسد

razi3020
21-04-2012, 17:50
منم این مشکل رو پیدا کرده بودم وصل کردم به ریسور از اونجا فرمتش کردم

EXTREME
21-04-2012, 17:52
با سلام خدمت دوستان عزیز

به تازگی یک هارد اکسترنال آداپتوری هیتاچی با ظرفیت 2 ترابایت خریدم
فرمت اولیه آن fat بود با نرم افزار Paragon Hard Disk Manager Pro 2010 فرمتشو تغییر دادم در حالی که نرم افزار داشت تغییر فرمت را اعمال می کرد از تغییر فرمت منصرف شده و نرم افزار را بستم پیغام ریستارت داده شد من هم ریستارت کردم وقتی سیستم بالا آمد هارد اکسترنال در my computer نشان داده نمی شد و فقط درایوی که نرم افزار هارد دیسک در آن بود نشان داده میشد توسط نرم افزار Paragon Hard Disk Manage و Partition Magic هارد اکسترنال شناخته نمی شد درصورتی که وقتی هارد را به گیرنده دیجیتال وصل می کنم به راحتی می شناسد و فیلم که ضبط میکنم روی هارد ذخیره می شود .
لطفا راهنمایی کنید چگونه هارد را به صورت اول در آورم تا کامپیوتر آن را بشناسد
وقتی هارد اکسترنال به سیستم وصله یک عکس از disk managment سیستم بزارین