PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل ویندوز بعد از نصب VMware

pedram_siyah
27-03-2012, 20:31
سلام.دوستان من این نرم افزار رو نصب کردم و چند تا کار مجازی داشتم انجام دادم و حالا نمیدونم برای ویندوزم یه مشکل به وجود اورده.
اونم اینه که مثلا قبلا یه سی دی یا دی وی دی یا فلش رو که وصل میکردم اتوران میومد بالا و چند تا گزینه بهم میداد و این چیزا.ولی الان اصلا نمیاد.
ممنون میشم راهنمایی کنید

jafarian
27-03-2012, 21:57
طبق پست پایین عمل کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pedram_siyah
27-03-2012, 22:42
طبق پست پایین عمل کنید:20:

هر سه تا روش رو میرم.ولی وقتی یو اس بی بهش وصل میکنم بازم نمیشه.راه دیگه ای نیست؟

jafarian
27-03-2012, 23:48
این روشم تست کنید داخ سرچ منوی استارت دستور gpedit.msc تایپ کنید روی گزینه مورد نظر کلیک کنید تو پنجره ای که باز میشه به ایم مسیر Now browse to Computer Configuration\ Administrative Templates\ Windows Components\ Autoplay Policies\ Turn off Autoplay بعدش روی گزینه آخر که بار رنگ سبز مشخص کردم دبل کلیک کنید گزینه disable انتخاب کنید تایید اوکی کنید بیاین بیرون این روش داخل لینک اول که از مایکروسافت باشه گفته شده سایت دوم هم همنی روش بصورت شکل قرار داده بعلاوه اینکه دو تا فایل رجیستری هم برای فیکس کردن گذاشته که شما فایل رجیستری دوم باید دانلود روی دسکتاپ سیو کنید اجرا کنید هر چی پیغام داد تایید کنید از آخرم سیستم ریستارت کنید مشکلی داشتین باز بگین.