PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل عجیب (مشکل با هاردم)

mehdidll
08-07-2006, 00:39
سلام دوستان
امروز ميخواتم ويندوز رو دوباهر نصب کنم و اين بار تو هارد مکستور
خوب گفتم بيام و يه درايو رو بدم به ويندوز و درايو ها رو يه خورده مرتب
کنم تا اينکه پارتيشن مجيک رو نصب کردم و با خطاي زير روبرو شدم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و سپسوقتي وارد پارتيشن مجيک شد هسچ يک از درايو هاي هارد اسکازي رو نشون نميده
و همونطور که در عکس ميبينيد يه نوار زرد رنگ فقط هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برنامه هاي مختلفي از جمله
Arconis DiskDirector را نصب کردم چون قبلا هم با چنين چيزي روبرو
شده بودم و وقتي اينو نصب کردم يه فايل اصافه بود که اونو کردم و درست شد ولي اين بارهيچ
چيزي وجود نداره . خوب حالا به نظرشما چي کار کنم ه درست بشم در ضمن در قسمت
Control Panel\Administrative Tools\ Computer Management
درايوها به راحتي ديده ميشه ومشکلي نيست فقط بگين چه طور تو پارتيشن مجيک مشکل رو حل کنم
ممنون دوستان ;)

کاپتان هادی
08-07-2006, 01:12
دوست عزیز من فقط بگم که قبل از استفاده از پارتیشن مجیک حتما درایوهای خودتون رو چک دیسک کنید تا مشکلی براتون پیش نیاد در مورد این قضیه هم فکر کنم بهترین راه سیستم ریستور باشه البته اگه امکان داشته باشه وگرنه باید راههای سخت و بیفایده ای رو برید

mahsoft
08-07-2006, 02:10
اطلاعات که سالمه پس مشکلی نیست درسته

با پارتیشن ماجیک تحت داس یه استارت اپ درست کن بعد تو داس نگاه کن ببین بازم همینو نشون میده ... چون پارتیشن ماجیک نسخه تحت سیستم عامل داس داره خیلی از تخت ویندوز امن تره و

mehdidll
08-07-2006, 10:02
سلام دوستان
چه عجب هادی جان ما شما رو ملاقات کردیم این مدت اصلا نبودی (حتما درگیر درست کردن اون برنامه بودی !)
هادی جان من چک دیسک کردیم ولی درست نشد دوست عزیز mahsoft جان بنده از اون راه اس هم رفتم یعنی با یه سیدی
بوت که پارتیشن مجیک داشت رفتم ولی بازم همین پیغام رو داد و درست نمیشه نمیدونم چی کار کنم اگه یه راهنمایی بکنید
چون بدجور گیر کردم در ضمن ویندوز رو هم دوباره نصب کردم ولی بازم درست نشد که نشد
ممنون دوستان

mehdidll
28-08-2006, 21:16
سلام دوستان
آقا ما یه مدت بود از این قضیه فراموش کرده بودیم تا اینکه خواستم لینوکس رو نصب کردم ولی باز همینجوری بود
آقا چی کار کنم یه راهنمایی بکنین بدججور گیر کردم

MB_Danger
28-08-2006, 23:21
به نظر من اول تمام اطلاعات مهم رو به هارد دیگرت انتقال بده و بعد سعی کن با پارتیشن مجیک ( ترجیحا نسخه 7 و تحت داس ) اون پارتیشن زرد رنگ رو حذف کنی ...
اگه شد که خدا رو شکر اگه نه ، با CD نصب ویندوز XP سیستم رو بوت کن و سعی کن که اون پارتیشن رو حذف کنی ...
اگه مشکل حل شد که خدا رو شکر اگه نه ، Fdisk کن ...
اگه مشکل هنوز باقی بود راه آخری که به ذهنم می رسه ، استفاده از نرم افزار Norton Ghost است !! ;)

mehdidll
29-08-2006, 00:20
MB_Danger عزيز ممنون كه جواب دادي ولي دوست چناچه ميخواستم هاردرو فرمت كنم كه مشكلي نبود
مشكل همين جاست كل هاردم پره و جاي خالي واسش نمونده نميدونم والا چي كار كنم با پارتيشن مجيك تحت
داس هم تست كردم هيمن جوريه موندم والا چي كار كنم تو قسمت Computer Management دسته ها ولي تو پارتيشن مجيك
اينجوريه نميدونم چه مرگش شده ؟ :cry:
اگه كسي ديگه راهي به نظرش ميرسه بگه ممنون ميشم بد جور گير كردم

MB_Danger
29-08-2006, 00:53
MB_Danger عزيز ممنون كه جواب دادي ولي دوست چناچه ميخواستم هاردرو فرمت كنم كه مشكلي نبود
مشكل همين جاست كل هاردم پره و جاي خالي واسش نمونده نميدونم والا چي كار كنم با پارتيشن مجيك تحت
داس هم تست كردم هيمن جوريه موندم والا چي كار كنم تو قسمت Computer Management دسته ها ولي تو پارتيشن مجيك
اينجوريه نميدونم چه مرگش شده ؟ :cry:
اگه كسي ديگه راهي به نظرش ميرسه بگه ممنون ميشم بد جور گير كردم
یه بار همین مشکل واسه ی یکی از دوستام پیش اومده بود ... ، هر کار می کردیم نمی تونستیم اون پارتیشن خراب رو پاک کنیم تا نهایتا با Norton Ghost مشکل حل شد !
به نظر من تمام اطلاعات مهم رو روی CD رایت کن و به همون شیوه ای که گفتم عمل کن !
یا اصلا کاری باهاش نداشته باش !
بذار همینطور به حال خودش باقی بمونه ! ;)

mehdidll
29-08-2006, 01:28
یه بار همین مشکل واسه ی یکی از دوستام پیش اومده بود ... ، هر کار می کردیم نمی تونستیم اون پارتیشن خراب رو پاک کنیم تا نهایتا با Norton Ghost مشکل حل شد !
به نظر من تمام اطلاعات مهم رو روی CD رایت کن و به همون شیوه ای که گفتم عمل کن !
یا اصلا کاری باهاش نداشته باش !
بذار همینطور به حال خودش باقی بمونه
آخه من 140 گيگ اطلاعاتو چه طور برزيم رو سيدي :cry:
پاك شدن كه پاك ميشه فقط مسائله اينكه ميخوام لينوكس رو نصب كنم و ميخوام تغييراني در اندازه درايوها بدم ولي :cry:
نميدونم والا آخرشم بايد كل اطلاعاتو بريزم يه جايي يا بعضياشو پا كنم خلاصه بدجور موندم چه كنم با اين همه اطلاعات ارزشمند
دوستان كسي ميتونه اون پيغام اولي رو معني كنه ببينم چي گفته اين برنامه ؟
راستي ممنون MB_Danger همين جا ازتون به خاطر مقالت خوبي كه تو سايت ميزاري تشكر ميكنم موفق باشيد
آقا ما همچنان منتظريم :rolleye: