PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خورده شدن حجم اینترنت توسط adobe

Dr.FANOOS
26-03-2012, 12:06
سلام .
مدتی هست یکی از نرم افزارهای adobe مرتبا به اینترنت وصل می شه و خودش رو آپدیت می کنه .
کمِ کم 70 - 80 مگ حجم من رو هر سری می خوره .
من از adobe روی سیستمم فقط فوتوشاپ و آکروبات دارم .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون می شم راهنمایی کنید :)

saeed774
26-03-2012, 12:24
به احتمال زیاد همون آکروبات ریدر هست ، شما یا باید توسط فایروال دسترسی به نتش رو صلب کنی یا با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + K در محیطش وارد تنظیماتش شو و در پنل سمت چپ آخرین گزینه یعنی Updater رو انتخاب کن و در سمت راست روی گزینه آخر یعنی Dont Download .... بذار و ok .

Dr.FANOOS
26-03-2012, 14:57
به احتمال زیاد همون آکروبات ریدر هست ، شما یا باید توسط فایروال دسترسی به نتش رو صلب کنی یا با زدن کلیدهای ترکیبی Ctrl + K در محیطش وارد تنظیماتش شو و در پنل سمت چپ آخرین گزینه یعنی Updater رو انتخاب کن و در سمت راست روی گزینه آخر یعنی Dont Download .... بذار و ok .

از کلیدهای ترکیبی استفاده کردم فایده نداشت .
از طریق فایروال چه شکلی می شه این کار رو انجام داد ؟

من احتمال می دم از فوتوشاپ باشه !:13:

hamed29
29-03-2012, 23:39
سلام. برای قرار دادن نرم افزار در فایر وال لینک زیر رو ببینید.
بخش اول(‏inbounded rules‏) برای ممنوعیت دانلود توسط نرم افزار یعنی همون آپدیت شدن هست.نرم افزارهایی رو که فکر میکنید مشکل از اونه بلوکه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarian
30-03-2012, 13:41
شما به قسمت تنظیمات برنامه برین گزینه ای به اسم proxy رو در برنامه پیدا کنید بعدش یک آپی جعلی از خودتون به برنامه معرفی کنید تا جلوی آپدیت برنامه گرفته بشه برای فایروالم اگر آنتی ویروس شما فایروال داشته باشه میتونید برنامه رو به فایروال آنتی ویروس تعریف کنید تا جلوب آپدیت برنامه گرفته بشه :20:

sdfssdfs
03-04-2012, 08:22
برو تو run ویندوز تایپ کن msconfig بعدش تو قسمت startupباید هرچی برنامه adobe میبینی تیکشو برداری همین