PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد شناساندن هارد ساتا سئوال داشتم

reza,n
26-03-2012, 00:43
با سلام:
دوستان من یه هارد سیگیت 500 دارم که متاسفانه موقع نصب ویندوز ایکس پی شناخته نمیشه حقیقتش فلاپی هم ندارم که بتونم درایورش رو از روی فلاپی نصب کنم. شنیدم که تنها نسخه Dark Edition ویندوز XP هستش که میشه هارد ساتا رو بدون فلاپی درایور به سیستم شناسوند. حقیقتش من از نسخه Dark خیلی خوشم نمیاد و قصد دارم نسخه معمولی ویندوز رو نصب کنم میخواستم بپرسم که راهی دیگه ای هست که بتونم نسخه معمولی ویندوز رو روی سیستمم نصب کنم و بدون دیسکت فلاپی هارد رو بشناسونم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
ضمنا" نسخه Dark آیا همون نسخه Black هستش؟
ارادتمند
رضا

tajrobenik
26-03-2012, 01:59
باید امتحان کنید .... من که هاردم ساتا بود و ویندوز دستکاری نشده نصب می‌کردم و هیچ مشکلی هم نداشت در هنگام نصب ... ... و اگرم خواستین از نسخه های دستکاری شده استفاده کنید من پیشنهادم : Windows XP SP3 x86 Integrated March 2012+SATA است.

rsp1369
26-03-2012, 02:44
اگه 2 تا هارد هست هارد اولی رو بکند
برو تو تنظیمات بایوس مادر برد هارد دیسک بوت رو بزار روی هاردی که میخوای
ویندوز دارک هم اصلا نصب نکن خیلی بدرد نخوره (ارجینال ویندوزش رو نصب کن)

من نصب کردم همه ویندوز ها میشناسنش مشگل از ویندوزی هست که خریدی

reza,n
26-03-2012, 12:55
اگه 2 تا هارد هست هارد اولی رو بکند
برو تو تنظیمات بایوس مادر برد هارد دیسک بوت رو بزار روی هاردی که میخوای
ویندوز دارک هم اصلا نصب نکن خیلی بدرد نخوره (ارجینال ویندوزش رو نصب کن)

من نصب کردم همه ویندوز ها میشناسنش مشگل از ویندوزی هست که خریدی
دوست عزیزم مشکل اینه که اصلا" ویندوز رو نمیشناسه. وقتی میخوام ویندوز رو نصب کنم میگه " ویندوز هیچ هاردی رو روی سیستم شما شناسایی نمیکنه!" با چند تا ویندوز امتحان کردم همین پیغام رو میده حتی با دارک ادیشن. آیا مشکل از بایوس سیستمه یا نه حتما" باید هارد ساتا رو با فلاپی معرفی کنم؟
ممنونم
رضا

tajrobenik
26-03-2012, 17:53
دوست عزیزم مشکل اینه که اصلا&quot; ویندوز رو نمیشناسه. وقتی میخوام ویندوز رو نصب کنم میگه &quot; ویندوز هیچ هاردی رو روی سیستم شما شناسایی نمیکنه!&quot; با چند تا ویندوز امتحان کردم همین پیغام رو میده حتی با دارک ادیشن. آیا مشکل از بایوس سیستمه یا نه حتما&quot; باید هارد ساتا رو با فلاپی معرفی کنم؟<br />
ممنونم<br />
رضا<br />
<br />
هارد رو جدا کنید و به یک سیستم دیگه وصل کنید و پارتیشن بندی کنید ...
برای نصب هم فقط یک هارد به سیستم وصل کنید ...
بایوس رو هم ریست کنید ..

jafarian
26-03-2012, 21:59
تاپیک پابین کامل ببنیددرمورد همین مشکل شما بود که حل شده:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]