PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 30 گیگ از اطلاعاتم نیست اما حجم اشغال شدش باقی مونده

ask_bl
26-03-2012, 00:37
سلام دوستان
یه فلدر دارم که نزدیک 30 گیگه
خود فلدر نیست اما 30 گیگ فضای اشغال شدش هست
حالا چه طوری بهش دسترسی پیدا کنم؟
کارایی که کردم:
1. هم فایلای hidden و هم سیستمی رو show کردم توشون نبود (از دستور attrib هم استفاده کردم)
2. توی Ubuntu هم رفتم ولی نبود
حالا پیشنهاد عزیزان ؟

Aryasalahi
26-03-2012, 00:40
احياناً ويروسي چيزي نداري؟
درست نشد ويندوزتو عوض كن فولدر هاتو باز نكن يه ويروس كشي كن ببين درست ميشه. مشكل نرمفزاريه 100%

ask_bl
26-03-2012, 00:45
احياناً ويروسي چيزي نداري؟
درست نشد ويندوزتو عوض كن فولدر هاتو باز نكن يه ويروس كشي كن ببين درست ميشه. مشكل نرمفزاريه 100%
نه، KIS نصبه، کلینه کلین
البته دو تا ویروس بود ولی به هر حال الان پاکه پاکه

id4idme
26-03-2012, 10:08
آقا من فک کنم آنتی ویروست اون فایل رو قرنطینه کرده.برو توی قسمت قرنطینه ی آنتی ویروست،فایلو از حالت قرنطینه در بیار،شاید واسه این باشه

ask_bl
26-03-2012, 10:17
آقا من فک کنم آنتی ویروست اون فایل رو قرنطینه کرده.برو توی قسمت قرنطینه ی آنتی ویروست،فایلو از حالت قرنطینه در بیار،شاید واسه این باشه
سلام
ممنون
ولی نه، چون فلدر ناپدید شده، فلدر که قرنطینه نمیشه، فایل آلوده قرنطینه میشه، توش هم فقط عکس بود
تنکس

nitro
26-03-2012, 10:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
26-03-2012, 11:23
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] k5y)
ممنون
ولی همونطور که تو پست اول گفتم این کارا انجام شده! ولی بدون نتیجه...

nitro
26-03-2012, 14:13
هاردت رو به یه سیستم دیگه وصل کن ببین چی میبینی توش

در ضمن فولدر recycler رو هم حجمش رو چک کن !

jafarian
26-03-2012, 14:59
ازطریق disk mangament اسم درایو خودتون change latter کنید بطور مثال اگر d هست شما بزارین e بعدشم سیستم ریستارت کنید بالا اومد ببینید بهمون صورته اگر نشد برنامه Disk Space Fan 4 نصب کنید اون درایوی که این فلدر داخلش قرار داره رو انتخاب اسکن کنید بعدش به احتمال زیاد فلدر شما رو نمایش بده روش کلیک راست کنید مسیرش بزنید تا بهمون مسییر بره اخر سرم پیشنهاد استفاده از برنامه Search Everything که داخل لینک دوم به وسیله سرچ این برنامه اسم فلدر خودتون دراین برنامه وارد کنید سرچ کنید:20:

ask_bl
26-03-2012, 15:27
ازطریق disk mangament اسم درایو خودتون change latter کنید بطور مثال اگر d هست شما بزارین e بعدشم سیستم ریستارت کنید بالا اومد ببینید بهمون صورته اگر نشد برنامه Disk Space Fan 4 نصب کنید اون درایوی که این فلدر داخلش قرار داره رو انتخاب اسکن کنید بعدش به احتمال زیاد فلدر شما رو نمایش بده روش کلیک راست کنید مسیرش بزنید تا بهمون مسییر بره اخر سرم پیشنهاد استفاده از برنامه Search Everything که داخل لینک دوم به وسیله سرچ این برنامه اسم فلدر خودتون دراین برنامه وارد کنید سرچ کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fdownload.php%3Ffile%3D561460)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fdownload.php)
سلام
دستت درد نکنه با Disk Space Fan 4 فلدر رو پیدا کردم، فایلا برگشتن
مرسی

nitro
26-03-2012, 15:33
حالا یه توضیح هم میدی مشکل کجا بود؟

ask_bl
26-03-2012, 17:07
حالا یه توضیح هم میدی مشکل کجا بود؟
توی یه فلدر به اسم found000(یه چی تو این مایه ها) رفته بودن که hidden هم بودن
قبلا هم نمیتونستم برم توی این فلدر
بعد با نرمافزاری که jafarian عزیز گفتن درایو رو اسکن کردم، دیدم که اسم عکسام پیدا شد، Go to root رو زدم بعد تمام عکسام توی همون فلدر ظاهر شدن
بازم ممنون

ehsan102
27-03-2012, 11:27