PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک...رفع ارور the system cannot find the path spicified

amaranth_silent
25-03-2012, 20:20
به خدا دیگه کلافه شدم .....من چند وقت پیش cd مادربوردمو گم کردم(نوع مادربورد:asrock n68-s3ucc)
حالا که ویندوزمو عوض کردم با اینکه همه نرم افزارهای ر مورد نیاز مادربرد از خود سایت asrock دانلود کردم
ونصب کردم و با اینکه ویدوز هیچ موردی نداره ولی تو نصب اکثر برنامه ها مثلk_lite code و...با این ارور کذاییه the system cannot find the path spicified مواجه میشم ..نمیدونم اشکال کار از کجاس؟؟آیا تو اون سی دی ارایو که گم کردم نرم افزار دیگه ای بود که من نصب نکردم؟؟؟؟ اینم بگم این ارور هم تو ویندوز 7 بود هم تو xp...دوستان لطفا کمک کنید ثواب داره:42::42::42::42::42:
اینم عکس ارور::2:
[CODE[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/CODE

hapoogold
25-03-2012, 21:36
تو چه مرحله ای این ارور ظاهر میشه؟
وقتی چیکار میکنی این ارور ظاهر میشه؟
ینی وقتی رو فایل دبل کلیک میکنی که اجرا بشه و نصب شروع بشه این پیغام رو میده؟ یا وسط نصب کردن؟

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

تنظیمات پوشه temp رو چک کن
سکیوریتی هارو چک کن

amaranth_silent
25-03-2012, 21:55
تو چه مرحله ای این ارور ظاهر میشه؟
وقتی چیکار میکنی این ارور ظاهر میشه؟
ینی وقتی رو فایل دبل کلیک میکنی که اجرا بشه و نصب شروع بشه این پیغام رو میده؟ یا وسط نصب کردن؟

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:35 PM ----------

تنظیمات پوشه temp رو چک کن
سکیوریتی هارو چک کن

دوست عزیز وقتی میخوام برنامه رو set up کنم این ارور رو میده
در رابطه با این کارایی که گفتی کجا رو باید چک کنم پوشه تمپ چیو باید چک کنم همینطور تنظیمات سکیورتی؟؟

hapoogold
27-03-2012, 22:47
ببین بعضی برنامه ها هستن وقتی که نصب میشن اول یه سری فایلهایی رو تو پوشه temp ویندوز قرار میدن بعد اونارو اجرا میکنن. برای رسیدن به پوشه temp تو آدرس بار اکسپلوررت بنویس %temp%
اول چک کن ببین اصن یه همچین پوشه ای وجود داره! اگه نداشت که باید بسازی و تنظیماتت روهم باید درست کنی (کار میبره :) )
بعدش سکیوریتی این پوشه رو چک کن ببین آیا اجازه داری توش فایلی کپی کنی! آیا system اجازه داره توش فایل کپی کنه
سکیوریتی رو که بلدی از کجا بیاری؟! از تو فولدرآپشن

از همه مهمتر ببین ویروس نداری؟!