PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ساخت کانکشن برای اینترنت adsl

VB.SOS
25-03-2012, 09:51
سلام به دوستان
اینترنت adsl من زمانی که کامپوتر رو روشن می کنم وصل میشه. آیا امکانش هست که مثل اینترنت دایل آپ کانکشن بسازیم و فقط با اون وصل شیم؟

SHAHAB-P30
25-03-2012, 10:23
بله شما باید مودمتون رو در حالت Bridge کانفیگ کنید .

jafarian
25-03-2012, 12:45
همونطور که گفته شد به قسمت تنظیمات مودم برین بعدشم بک گزینه ای تو قسمت تنظیمات مودم مثل شکل پایین باید پیدا کنید انتخابش کنید:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

VB.SOS
26-03-2012, 08:13
ممنون دوستان. بعد از این کار ساخت کانکشن چطوریه؟

davod_danger666
26-03-2012, 14:10
چه چوری وارد تنظیمات مودم میشیم؟

jafarian
26-03-2012, 14:51
ممنون دوستان. بعد از این کار ساخت کانکشن چطوریه؟

برای ساخت کانکشن طبق شکل که قراردادم برین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 03:51 PM ---------- Previous post was at 03:49 PM ----------

چه چوری وارد تنظیمات مودم میشیم؟

واسه هرمودمی یک آدرس داره برای وارد شدن به تنظیمات مودم که باید داخل نوارآدرس مرورگروارد کنید اینتر کنید بطور مثال برای tp link ادرسش اینه 192.168.1.1 بعدم ازشما یک uesr با pass میخواد که معمولا اکثرا admin .

VB.SOS
14-09-2012, 22:35
دوستان الان من مودم رو تو این حالت گذاشتم و کانکشن ساختم، اما وایرلس از کار افتاده و نمی تونه وصل شده، علاوه بر این LED مودم مربوط به Internet علارغم وصل بودن PC خاموشه!!

لطفا راهنماییم کنین