PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بوت در ویندوز 7

170169
25-03-2012, 09:37
سلام عزیزان
من سررشته ای از کامپیوتر ندارم و مشکل من شاید مبتدی باشه:

موقع نصب ویندوز 7 رو لپتاپم(ویندوز شرکت پرند- hp) درایو ویندوز من بوت نمیشه ...هرچقدرم گشتم گزینه ای مبنی بر فرمت کردن ندیدم
ویندوز که نصب میشه یه پوشه old windows تو درایو ویندوز ظاهر میشه که به صورت دستی هم قابل حذف نیست
لطفا کمک کنید که چطور میشه درایو ویندوز رو فرمت کرد؟

khelane
25-03-2012, 11:25
سلام عزیزان
من سررشته ای از کامپیوتر ندارم و مشکل من شاید مبتدی باشه:

موقع نصب ویندوز 7 رو لپتاپم(ویندوز شرکت پرند- hp) درایو ویندوز من بوت نمیشه ...هرچقدرم گشتم گزینه ای مبنی بر فرمت کردن ندیدم
ویندوز که نصب میشه یه پوشه old windows تو درایو ویندوز ظاهر میشه که به صورت دستی هم قابل حذف نیست
لطفا کمک کنید که چطور میشه درایو ویندوز رو فرمت کرد؟
عزیز در حین نصب ویندوز 7 شما وقتی درایو فرضا c رو انتخاب میکنی و میخوای تو این درایو نصب کنی قبل از انتخاب درایور تو همون بخش (کادر مربوط به نمایش انتخاب درایو) گزینه اپشن رو انتخاب کن و بعد برو رو درایوی که ویندوز رو توش نصب میکنی کلیک و انتخابش کرده تو پاینش نوشته فرمت فرمتش کن و دیگه خلاص

K1lou
25-03-2012, 12:08
با سلام
همونطور که دوستمون گفتن شما باید درایو رو فرمت کنید مثل شکل های زیر

گزینه drive option advanced ر و بزنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد در حالت پیشرفته گزینه formate رو دارید با این گزینه درایو ویندوز رو فرمت و دوباره نصب کنید (اگه توی سیستم چند تا درایو داشته باشین شکلش با عکس زیر فرق می کنه و تمام درایوهاتون هستن که باید درایو ویندوز رو انتخاب کنبد )

راهنمای کامل نصب با تصویر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

170169
26-03-2012, 13:27
ممنونم

ولی همچین گزینه ای نیست تو ویندوز من

شما خودتون از چه ویندوزی استفاده میکنید؟

سوال دیگری هم که تو تالاری دیگه جواب داده نشد اینه که اون درایو صد مگی وقتی یه ویندوز کرک شده نصب میکنم میاد رو سیستم
چیکار کنم این نباشه یا حداقل دیده نشه
از لطف شما ممنونم

jafarian
26-03-2012, 15:10
ممنونم

ولی همچین گزینه ای نیست تو ویندوز من

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شما خودتون از چه ویندوزی استفاده میکنید؟

سوال دیگری هم که تو تالاری دیگه جواب داده نشد اینه که اون درایو صد مگی وقتی یه ویندوز کرک شده نصب میکنم میاد رو سیستم
چیکار کنم این نباشه یا حداقل دیده نشه
از لطف شما ممنونم

اول از همه عکس از نوع آپلود کنید دیده نمیشه برای سئوال اولتونم به وسیله برنامه WinSetupFromUSB ویندوز خودتون روی فلش بوت کنید به وسیله فلش ویندوز نصب کنید اول فلش فرمت کنید بعدشم این برنامه رو اجرا کنید تیک گزینه دوم بزنید بعدش مسیر ویندوز 7 که داخل دستگاه سیدی قرارداره روبدین روی دکمه go کلیک کنید تاساخته بشه بوت بعدم بصورت بوت بالا بیاین کلیدهای shift+f10 همزمان فشار بدین برای اون سئوال دیگه هم از قسمت disk mangament ویندوز این درایو میتونید هیدن کنید یا که طبق سایت دوم دلیتش کنید از طریق پنجره cmd که بصورت شکل گفته شده:20: