PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : N53 یا N55 یا A53

moin.hadiyan
25-03-2012, 00:31
سلام بر همه دوستان
من لپ تاپی میخوام که بشه تا حدودی بجای پی سی بهش اطمینان کرد برای کارهای پردازشی و شبیه سازی مهندسی تقریبا سنگین
با توجه به نیازها، به corei7 نیاز دارم و خوب گرافیکی معقول در حد 525 یا 540 کفاف عشق و حال و بازی رو هم خواهد داد
با این اوصاف بین این سه مدل گیر کردم

N55sf : i7 / 4/750/555 1GB / HD screen glossy finish : 1770000 tooman
N53sv : i7/6/750/540 1GB / HD+ screen ( anti glare ) : 1790000 tooman
A53 sv : i7 / 4 / 750 / 540 1 GB / HD screen ) Glossy : 1770000 tooman

حالا موندم کدوم بهتره
N53 ، صفحه مانیتورش خیلی خوبه واسم چون ضد بازتابه و این مزیت بزرگی برام محسوب میشه ولی گویا صفحه کلید ضعیفی داره
N55 که همه میگن خیلی هم خوبه و مشکلم فقط انعکاس صفحه اش و همچین چینش عجیب صفحه کلیدشه
A53 رو هم اطلاعی ازش ندارم ولی میدونم چینش صفحه کلیدش بد نیست

حالا اگر کسی از این مدل ها تعریفی یا انتقادی داره ، یا پیشنهادی داره ، متشکرم میشم!
دست همتون بی بلا ، ایشالله برین کربلا D:

Farshid72
25-03-2012, 02:24
N53 ، صفحه مانیتورش خیلی خوبه واسم چون ضد بازتابه و این مزیت بزرگی برام محسوب میشه ولی گویا صفحه کلید ضعیفی داره
N55 که همه میگن خیلی هم خوبه و مشکلم فقط انعکاس صفحه اش و همچین چینش عجیب صفحه کلیدشه
A53 رو هم اطلاعی ازش ندارم ولی میدونم چینش صفحه کلیدش بد نیست

بهر حال هرکی یجوری حال میکنه دیگه !!!!
ببین دوسته عزیز برای کارهای پردازشی و مهندسی و نقشه کشی لپ تاپ بدرد نمیخوره و سیستم خونگی خیلی بهتر هستش یه خیلی میگم یه خیلی میشنویا !!!!
بنظر من شما یه سیستم 1155 ببندی خیلی بهتر هست براتون
ولی در مجموع در بین لپ تاپ ها من مدل n55 رو بیشتر ترجیح میدم و تصور میکنم بسبت به سایرین بهتر هستش ولی در مورد مواردی که ذکر کردید باید بگم که این موارد سلیقه ای هستش و شما خودتون باید باید راجبش نظر بدید
n55 گرافیک بهتری بسبت به بقیه داره
من به شما پیشنهاد میکنم شما مدل :
gx680 از برند msi رو هم ببینید!

moin.hadiyan
25-03-2012, 11:11
بهر حال هرکی یجوری حال میکنه دیگه !!!!
ببین دوسته عزیز برای کارهای پردازشی و مهندسی و نقشه کشی لپ تاپ بدرد نمیخوره و سیستم خونگی خیلی بهتر هستش یه خیلی میگم یه خیلی میشنویا !!!!
بنظر من شما یه سیستم 1155 ببندی خیلی بهتر هست براتون
ولی در مجموع در بین لپ تاپ ها من مدل n55 رو بیشتر ترجیح میدم و تصور میکنم بسبت به سایرین بهتر هستش ولی در مورد مواردی که ذکر کردید باید بگم که این موارد سلیقه ای هستش و شما خودتون باید باید راجبش نظر بدید
n55 گرافیک بهتری بسبت به بقیه داره
من به شما پیشنهاد میکنم شما مدل :
gx680 از برند msi رو هم ببینید!

سپاس فراوان، و سال نوت هم مبارک
بله پی سی که خیلی خوبه، ولی من چون در رفت و آمدم باید با لپ تاپ سر کنم
بنابراین شما میگی N55
حالا سوال دیگه اینکه شما کیبورد N53 رو دیدید؟ خیلی ناجوره؟

و حالا که شما اینقدر گلی و من هم سو استفاده چی، یک سوال دیگه هم بپرسم

Acer 5750 , Acer 5755 و یا Fujitsu AH531 که در کلاس دوم قیمت هستن ( و قاعدتا کیفیت ) آیا قابل اعتنا هستن یا خیر؟ یعنی بهشون فکر کنم یا نه؟ ( چون به هر حال سیصد تومن تفاوت قیمت هست بین این دو کلاس )

Farshid72
25-03-2012, 15:18
تنها توصیه من به شما در اولویت n55 هستش و اگر کسی مشکل بودجه داشته باشه در اولویت های بعدی میتونه از اونا استفاده کنه
بهر حال شما هم بسته به نوع کاربری میتونید قطعات مورد نیازتونو انتخاب کنید یعنی ببینید کدوم بتر هست براتون و جوابگوی نیازتون هست و نه بیشتر هست و نه کمتر
در ضمن من اون فوجیتسو رو پیشنهاد نمیدم چون برند بازاری ایران نیست
کیبرد برای من زیاد مهم نیست و خود سیستم برام مهمه و به کیبورد میشه بعد از مدتی عادت کرد در ضمن اگه شما خیلی تایپ میکنید بله کیبورد مهم هستش
ولی من الان با کیبورد gc680 خیلی راحت هستم و بین کلیداش 2mm فاصله هست
بهرحال بهتره روی جزئیات زیاد حساسیت خرج ندید البته بازم میگم در صورتی که زیاد تایپ میکنید کیبورد و راحتی اون مهم هستش و شما میتونید عکساشو توی سایتش هم ببینید