PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این Error های نرم افزاری میتونن ربطی به مادربورد داشته باشن ؟ !

mili_k
24-03-2012, 23:32
دوستان چند وقت پیش مادربورد کامپیوترم خراب شد مجبور شدم یه مادربورد دست دوم جایگزین ـش کُنم ولی از وقتی که از مادربورد جدید استفاده میکُنم به نظرم Crash کردن نرم افزار ها و ارور دادن وسط بازی و کُلاً ارور های نرم افزاری به نظرم خیلی زیاد شُدن . ( ویروس و مالور و این چیزا هم اصلاً نداره سیستمم . 9 ساله کامپیوتر دارم این چیزا رو میدونم و مطمئنم سیستم ویروسی نیست ) ویندوز رو چند بار عوض کردم و ویندوز ها رو از سی دی های مختلف نصب کردم ولی باز ارور ها پابرجا هستن . به نظرتون مشکل از مادربورد میتونه باشه ؟ چون دقیقاً تا قبل از تعویض مادربورد این مشکلات رو اصلاً نداشتم یا اگه پیش میومد خیلی کم !

ارورها از قبیل کرش مرورگرها . ارور / پیغام Dontsend برای خیلی از نرم ها مثل یاهو مسنجر و اینترنت اکسپلورر .

از اون ارور هایی که Dont send داره از اونا میاد و خلاصه بگم ارور ها زیاد شُدن . می خواستم بدونم این مشکلات نرم افزاری میتونن ربطی به مادربورد داشته باشن ؟

با تشکر .

EXTREME
26-03-2012, 10:49
كرش كردن نرم افزار ها و بازي و ... علاوه بر ويروس و سيستم عامل ميتونه از رم هم باشه
ميتوننه از نرسيدن ولتاژ كافي به سي پي يو باشه
بايوس مين رو آپديت و ديفالت كنيد
همچنين با يك پاور ديگه سيستم رو چك كنيد و مدار تغذيه مين هم چك بشه